Yonca Villapark Bahçeşehir’de 24 ay 0 faiz fırsatı!

Gül İnşaat A.Ş. tarafından Bahçeşehir’de inşa edilen Yonca Villapark için firma bünyesinde 24 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor

Yonca Villapark Bahçeşehir’de 24 ay 0 faiz fırsatı!

İstanbul Avrupa Yakası’nın Başakşehir ilçesine bağlı Bahçeşehir bölgesinde yükselen Yonca Villapark, şehir içerisinde müstakil bir yaşam seçeneği sunuyor. Projenin teslimlerine bu yılın son çeyreğinde başlanması planlanıyor.

Yaklaşık 24 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Bahçeşehir Yonca Villapark’ta villalar 526 metrekarelik ve 737 metrekare taban oturumuna sahip. Projedeki villaların brüt kullanım alanı ise 418 metrekare ila 575 metrekare arasında değişiyor.

3’er katlı toplam 32 adet villadan meydana gelen Yonca Villapark Başakşehir’de tamamı 6+2 tipinde villa seçeneklerine yer veriliyor. Villaların 3 odasında ebeveyn banyosu bulunuyor. Ayrıca müstakil villaların özel havuzları da yer alıyor.

Güneydoğu cephesinde olan Yonca Villapark Bahçeşehir’de geniş balkon ve teras alanları ön plana çıkıyor. Projede 7/24 özel güvenlik, kapalı devre kamera sistemi, fin hamamı, sauna ve otopark alanı mevcut.

Yonca Villapark Bahçeşehir fiyatları minimum 2 milyon TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden villa satın almak için tamamı peşin ödeme ya da banka kredili ödeme yapılabiliyor. Bunun yanı sıra firma bünyesinde hazırlanan ödeme planına göre, tutarın yüzde 50’lik kısmı peşinat olarak veriliyor, geriye kalan tutar için ise 24 aya kadar vade farksız taksit seçeneği sunuluyor.

Gül İnşaat A.Ş.’nin satışı devam eden diğer projeleri şöyle sıralanıyor; 11. Mahalle, Vira İstanbul, Sofa Bahçeşehir, Florist, Loca İstanbul, İncirli Konakları, Kavaklı Konakları, Avcılar Park, Güneşli Gardenya Park, Gülpark Butik, Gülpark Yaşam Evleri, Yedi Mavi, Eyüp Park, Eyüp Palas, İş Mekan...

 

Firma Bilgisi: Gül Inşaat
Proje Bilgisi: Yonca Villapark