Yooistanbul fiyatları!

Beşiktaş Ortaköy'de hayata geçirilen Yooistanbul fiyatları en düşük metrekare birim fiyatı 9 bin dolardan başlıyor

Yooistanbul fiyatları!

Say Yapı tarafından hayata geçirilen Yooistanbul, İstanbul Ortaköy'de yükseliyor. 2016 yılının Aralık ayında teslim edilmesi beklenen projede satışlar devam ediyor. 

11 blok halinde tasarlanan Yooistanbul'da dairelerin alanları 106 metrekare ile 1.000 metrekare arasında. 2+1'den 5+1'e kadar farklı daire tiplerinin yer aldığı projede toplam 132 adet daireye yer veriliyor. 

Yooistanbul fiyatları!

22 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde bulunan Yooistanbul, dünyadaki 75 'yoo' projesinden biri. Projede daire fiyatları metrekare birim fiyatı 9 bin dolardan başlıyor. Yüzde 30 peşinat ile banka kredisinin kullanılabildiği Yooistanbul'da en yüksek metrekare birim fiyatı ise 11 bin dolar. 

Ortaköy'de konumlanan ve dairelerin deniz manzarasına sahip olduğu Yooistanbul'un sosyal donatıları içerisinde; çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, kapalı otopark, sauna, fitness merkezi, kameralı güvenlik, güvenlik, spa ve güneşlenme terası bulunuyor. 

Philippe Starck imzası taşıyan Yooistanbul, bölgedeki kiralık daire ihtiyacına cevap verecek nitelikte. Yüzde 80'i yeşil alanlar için ayrılan projenin daire özellikleri arasında; ebeveyn banyosu, rezidans hizmetleri, ebeveyn giyinme odası bulunuyor. 

Yooistanbul fiyatları!

5 katlı 11 bloktan oluşan Yooistanbul projesinin 2010 yılında lansmanı düzenlenmişti. Projenin satışları tekrar başlayarak hızla devam ediyor. Say Yapı güvencesi ile yükselen Yooistanbul'da daire alanları 106 ila 1.000 metrekare arasında değişiyor. 

Ortaköy'de yer alan proje, Ortaköy Camii, Çırağan Palace Kempinski, Four Seasons Bosphorus'a oldukça yakın bir yerde konumlanıyor. Projeden aynı zamanda Ulus, Levent ve Etiler'e ulaşım ise oldukça kolay. 

"Yooistanbul fiyatları!" Başlıklı Haberin Galerisi

Yooistanbul fiyatları!

Yooistanbul fiyatları!

Yooistanbul fiyatları!

Yooistanbul fiyatları!

Firma Bilgisi: Say Yapı
Proje Bilgisi: Yooistanbul