yooistanbul'a büyük ilgi

Say Yapı'nın Philippe Starck imzalı projesi "yooistanbul"da inşaat ve satış çalışmaları tüm hızıyla sürüyor

yooistanbul'a büyük ilgi

Say Yapı'nın Philippe Starck imzalı projesi "yooistanbul"un inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Tasarım anlayışı, lüks detayları ve konseptiyle büyük ilgi gören proje yüksek prim potansiyeliyle de dikkat çekiyor

İstanbul'un kalbinde yükselen proje: yooistanbul
Say Yapı'nın Ulus-Ortaköy-Zincirlikuyu üçgeninin tam merkezinde inşa ettiği projede, rezidans alanlarının inşaatı hızla devam ederken, yatırımcılara da önemli kazanç fırsatları sunuluyor. Projeyi kendi arazisinde geliştiren Say Yapı, rezidans alacak olan tüm yatırımcılara yüksek prim olanağı sağlıyor. 2016 yılından itibaren fiyatların her 4 ayda bir artması öngörülen projede, inşaat bittiğinde yatırımcısına yüzde 34 kâr imkanı tanınıyor.

yooistanbul'a büyük ilgi

Proje ile ilgili bir açıklama yapan Say Yapı Genel Müdür'ü Yakup Yiğit, hem arazi hem de inşaat sahibi olarak, fiyat artışını engelleyecek bir konumda bulunmadıklarını belirterek:

"Bunu da rezidansımızı şimdiden alanlar için avantaj olarak sunmak istedik. Böyle değerli bir lokasyonda ve 200.000 metrekarelik yeşil vadi içinde tek imara açık alan olan yooistanbul projemizde rezidans alanların, edindikleri kazanımı anahtar tesliminde dahi hissedebilmesi bizim için çok önemli." dedi. 

yooistanbul projesi
Toplamda 22 bin metrekarelik alan üzerinde yer alan 11 bloktan oluşan yooistanbul projesinin yüzde 80'i yeşil alandan oluşuyor. Dünyaca ünlü tasarımcı Phillipe Starck'in mizasını taşıyon proje sosyal olanaklarıyla da dikkat çekiyor. 

"yooistanbul'a büyük ilgi" Başlıklı Haberin Galerisi

yooistanbul'a büyük ilgi

yooistanbul'a büyük ilgi

yooistanbul'a büyük ilgi

yooistanbul'a büyük ilgi

Firma Bilgisi: Say Yapı
Proje Bilgisi: Yooistanbul