Yorum Maslak fiyatları ne zaman açıklanacak?

Yorum Maslak Evleri Derbent Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında inşa edilmekte olup, ön talepler toplanmaktadır

Yorum Maslak fiyatları ne zaman açıklanacak?

10 Şubat 2014 / Emlakwebtv
Yorum İnşaat projesi Yorum Maslak, MIPIM 2013’te tanıtılmış ve bu yıl içerisinde inşa edilmeye başlanmıştır. 1.650 konuttan meydana gelen Yorum Maslak, 3 etap şeklinde tasarlanıyor. 2+1’den 6+1’e kadar konut tiplerine yer verilen Yorum Maslak daire büyüklüleri ise 75 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiyor.

Yorum Maslak projesinin ilk etabı 126 bin metrekare, ikinci etabı 56 bin metrekare ve üçüncü etabı da 288 bin metrekare olarak hayata geçiriliyor. Ön talep sürecinin başladığı Yorum Maslak, kentsel dönüşüm kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Hak sahipleri için geçici prefabrik konutlar yapılan Yorum Maslak Evleri, İstanbul’un en eski gecekondu mahallesi olan Derbent bölgesinde yer alıyor.

Yorum Maslak projesi ile ilgili olarak Yorum İnşaat patronu Gürkan Ağca “1.650 konutun 3 yıl içinde tamamlanmasını planlıyoruz. Yani proje 6 yıl sürmüş olacak. Buradaki hak sahipleri 500’er bin lira değerindeki dairelerine ulaşmış olacak. Bu alanda bizim payımıza düşen projeyi de daha sonra yapacağız” dedi.