Yöryapı'nın kentsel dönüşüm hedefi

Yöryapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Teoman Yörük, firmanın rotasını Kentsel Dönüşüm projelerine çevirdiğini açıkladı

Yöryapı'nın kentsel dönüşüm hedefi

Yöryapı Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Yörük, firmanın önümüzdeki süreçteki ana yatırım politikasını kentsel dönüşüm projelerinin oluşturacağını açıkladı. Yörük, büyük çaplı markalı konut projelerine imza atmayı hedeflediklerini vurgulayarak sağlam adımlarla ilerlemek istediklerini söyledi.

 

Yöryapı'nın kentsel dönüşüm hedefi

 

Yöryapı sektörün öncü kuruluşu olacak
Yöryapı'nın gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından biri haline geleceğini ve ilk olarak Acıbadem'de Yor Palas ve Erenköy'de de Altındere Apartmanı projelerine imza atacağını belirten Yörük:

"Adımları tek tek ve sağlam bir şekilde atmak istiyoruz. Adımıza yakışır işler yapmak için, gıda sektöründe yaptığımız gibi inşaat sektöründe de şimdiye kadar yapılmayan şeyleri yapacağız inşallah. Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında ses getiren işler yaptıktan sonra çok büyük çaplı markalı konut projelerine imza atmayı planlıyoruz." dedi.

Yöryapı'dan kentsel dönüşüm atağı
Yör Palas Acıbadem ve Erenköy Altındere Apartmanı gibi kentsel dönüşüm projeleri için anlaşmalarını yaptıklarını ve önümüzdeki süreçte de Bağdat Caddesi, Fenerbahçe ve Erenköy'de yeni konut projelerine başlayacakları bilgisini de veren Yörük, firmanın ilk ultra lüksprojesi Yör Palas hakkında da bilgi verdi.

Yör Palas projesi
Yörük, Boğaziçi Köprüsü'ne 6 kilometre uzaklıkta yer alan Yör Palas'ın gözde lokasyonuyla dikkat çektiğini belirterek:

"Yör Palas, gözde lokasyonuyla İstanbul’un tamamına zahmetsizce ulaşma kolaylığı sağlayacak. Dış cephesinde Osmanlı dokularının Avrupa mimarisiyle sentezlendiği, içeride ise kalitenin ön planda tutulduğu akıllı ev sistemleriyle hayatı kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Yör Palas, 4 adet 4+1 ters dubleks, 4 adet 4+1 çatı dubleksi ve 12 adet 3+1 olmak üzere toplam 20 ultra lüks daire bulunacak..." ifadelerini kullandı.

"

Firma Bilgisi: yör gayrimenkul
Proje Bilgisi: yör palas