Yozgat Merkez Mutafoğlu Toki Konutları başvuruları bugün başlıyor

Yozgat Merkez Mutafoğlu Toki Konutları başvuruları başlıyor. Stoklarda kalan 12 konut, ön şartsız ve kurasız başvuru önceliğine göre açık satışa sunulacak

Yozgat Merkez Mutafoğlu Toki Konutları başvuruları bugün başlıyor

Toki Yozgat Merkez Mutafoğlu projesi kapsamındaki kanal 12 konut için başvurular bugün başlıyor. 28 Ocak 2016 - 31 Mart 2016 tarihleri arasında yapılacak olan başvurular ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecek. 

Yozgat Merkez Mutafoğlu Toki Konutları projesinde satış işlemleri ise Ziraat Bankası aracılığı ile yürütülecek olup Temerküz Şube Yozgat Merkez Şubesi olacaktır. Projede satışlar açık satış yöntemi ile gerçekleşecek. Projede konut alıcılarına ön şartsız, kurasız, başvuru önceliği ve seçme olanağı sunulacak. Yozgat Merkez Mutafoğlu Toki Konutları başvuruları 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. 

91 metrekare 3+1 tipinde olan 12 konutun fiyatı ise 104 bin 374 TL ile 122 bin 959 TL arasında değişiyor. Konut seçimi yapan vatandaşlar yüzde 10 peşinat ile 96 ay, yüzde 15 peşinat ile 108 ay, yüzde 25 peşinat ile 120 ay, yüzde 20 peşinat ile 156 ay vade seçenekleri ile peşinatlarını banka şubelerine yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayacaklar. 

Sözleşme imzalama aşamasında ise 1 adet vesikalık fotoğraf getirip, hak sahipliği belgesi imzalayacaklar. Yozgat Merkez Mutafoğlu Toki Konutları alıcıları, sözleşme yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde gerekçe göstermeksizin cayma hakkına sahip olacak. 

Toki Yozgat Merkez Mutafoğlu Konutları satış duyurusuna aşağıdaki dosya linkinden ulaşabilirsiniz. 

Dosyayı indirmek için tıklayın.