Ytong duvar panelleri inşaatları 10 kat hızlandırıyor

Ytongdonatılı duvar panelleri, geleneksel uygulamalara oranla 10 kat hızlı inşaat yapmayı sağlıyor

Ytong duvar panelleri inşaatları 10 kat hızlandırıyor

18 Mart 2014 / Emlakwebtv
Yenilikçi ürünleriyle yapı malzemesi sektörüne yön veren Türk Ytong, donatılı duvar panelleri ile büyük projelerin tercihi oluyor. Uygulama süresi, maliyeti, düzgün ve kolay işlenebilirliği, ısı yalıtım özelliği ve yapılara henüz inşaat sürecinde kazandırdığı estetik görünüm ile Ytong donatılı duvar panelleri inşaat sektöründe fark yaratıyor. Büyük projelerin aranılan malzemesi Ytong donatılı duvar panelleri, geleneksel uygulamalara oranla 10 kat hızlı inşaat yapmayı mümkün kılarak, hem zamandan hem de masraftan tasarruf ettiriyor.

Türk Ytong’un donatılı duvar panelleri, büyük projelerde hızlı ve güvenli bir çözüm olarak tercih ediliyor. Geleneksel uygulamalara göre 10 kat daha hızlı inşaat yapmayı mümkün hale getiren Ytong donatılı duvar panelleri bu özelliği ile sanayi yapıları, kültür ve spor tesisleri, oteller ve alışveriş merkezleri gibi büyük metrekareli ve zamana karşı yarışan tesislerde hızlı bir çözüm ortağı olarak tercih ediliyor.

Ytong donatılı duvar panelleri, geçmeli profil yapısı, işçilikten gelen hatalarla oluşabilecek boşluklara izin vermezken, arkasından gelen diğer imalat ekiplerine hızlı ve temiz bir çalışma ortamı sağlıyor.

Ytong donatılı duvar panellerii, “A1 sınıfı yanmaz” özelliği ile yangın kaçış koridorları ve yangın merdivenlerinde özellikle tercih ediliyor. Meydana gelebilecek bir yangın sırasında binanın yeterli zamanda boşaltılmasına imkan tanıyan Ytong donatılı duvar panelleri, güvenli yapı tasarımının vazgeçilmez yapı malzemesi oluyor.

İç ortam hava kalitesine katkı sağlıyor
Mineral esaslı ve çevre dostu olan Ytong donatılı duvar panelleri, nefes alan yapısı ile çok sayıda insan tarafından sık ziyaret edilen AVM, hastane, okul gibi yapılarda, iç ortam kalitesine olumlu katkı sağlıyor.

Firma Bilgisi: Ytong