Ytong'a büyük marka ödülü

Yapı malzemeleri sektörünün önde gelen firmalarından Ytong, Almanya'dan "yüzyılın markası" ödülüyle döndü

Ytong'a büyük marka ödülü

Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen yapı malzemeleri firması Ytong, Almanya'dan büyük marka ödülüyle döndü. Berlin'de, Verlag DeutscheStandards tarafından yapılan değerlendirmede Ytong'a "Yüzyılın Markası" ödülü verildi. 

Yüzyılın Markası ödülü Ytong'un oldu
En iyi ve en başarılı 250 Alman markası arasından sıyrılan Ytong, Verlag DeutscheStandards'ın ödülünü almaya hak kazandı. Ytong'un ödülü kazanmasında başta ısı yalıtım performansı olmak üzere, hafiflik, güvenli ve yenilikçi yapılaşmaya katkıları gibi unsurlar önemli bir rol oynadı. 

Her üç yılda bir farklı sektörlerde faaliyetlerini sürdüren markaları ödüllediren Verlag DeutscheStandards, bu sene üst düzye danışma kurulunun değerlendirmesi sonrasında, 250 Alman markası arasından Ytong'u "Yüzyılın Markası" olarak yeniden seçtiğini açıkladı. Berlin'de gerçekleştirilen törende, ısı yalıtımı ve enerji tasarrufu alanındaki performansıyla rakiplerinin önüne çıkan Ytong, ayrıca depreme dayanıklılık avantajı ve çevreye duyarlılığıyla da dikkat çekti. Ytong, geleceğin malzemesi olarak da dünya çapında en çok tercih edilen markalardan biri olarak ödüle layık görüldü. 

Ytong teknoloji yatırımlarını artırıyor
Uluslararası alanda ödüllerini artırmayı sürdüren Ytong, teknolojik alt yapı yatırımlarına da kız verdi. Kurumsal teknoloji altyapısını yenileyen firma,  Kaynak Planlama Programı için de Microsoft Dynamics AX platformunu tercih etti.