Yüksekdağ Gayrimenkul'den Evim Yüksekdağ!

Yyüksekdağ Gayrimenkul'ün Evim Yüksekdağ projesi Esenyurt'ta 11 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor

Yüksekdağ Gayrimenkul'den Evim Yüksekdağ!

Yyüksekdağ Gayrimenkul'ün Evim Yüksekdağ projesi Esenyurt'ta 11 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Projede ön talep süreci devam ediyor. Evim Yüksekdağ projesi 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. 

11 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Evim Yüksekdağ Esenyurt  363 adet daireden oluşuyor. 11 bin metrekare arsa alanına sahip olan projede 7 bin metrekarelik alan yeşil alanlar için ayrılıyor. 

2018 Ağustos ayında teslim edilmesi planlanan Evim Yüksekdağ, 2 adet 20 katlı, 1 adet 21 katlı olmak üzere toplam 3 bloktan meydana geliyor. Esenyurt Evim Yüksekdağ satılık daire alanları ise 90 metrekare ile 148 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. 

Evin Yüksekdağ daire alanları şöyle tasarlanıyor; 2+1 konutlar 90 metrekare ile 123 metrekare arasında, 3+1 konutlar ise 142 metrekare ile 148 metrekare arasında değişiyor. Projede aynı zamanda 2 bin metrekarelik ticari alanlar da yer alıyor.

Esenyurt Evim Yüksekdağ projesinin sosyal alanları arasında; fitness merkezi, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, süs havuzu, güvenlik, sauna ve kamelya bulunuyor. Projede daireler ise ankastre ürünler ile teslim ediliyor. 

Evim Yüksekdağ projesinde yüzde 35 peşinat ödenerek daire sahibi olunabiliyor. 12'nci ve 24'üncü aylarda yüzde 10 oranında iki ara ödeme yapılıyor. Kalan bedel ise 50 ay vade farksız taksitlendiriliyor. Evim Yüksekdağ Esenyurt projesi fiyatları 225 bin TL'den başlayıp 500 bin TL'ye kadar yükseliyor.

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.'nin kendi arsası üzerinde hayata geçirdiği proje Esenyurt Nazım Hikmet Bulvarı üzerinde yükseliyor. Ana Cadde üzerinde konumlanan Evim Yüksekdağ projesi lokasyonu ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. Projede ön talep toplanmaya başlandı. 

"Yüksekdağ Gayrimenkul'den Evim Yüksekdağ!" Başlıklı Haberin Galerisi

Yüksekdağ Gayrimenkul'den Evim Yüksekdağ!

Yüksekdağ Gayrimenkul'den Evim Yüksekdağ!

Yüksekdağ Gayrimenkul'den Evim Yüksekdağ!

Yüksekdağ Gayrimenkul'den Evim Yüksekdağ!

Firma Bilgisi: Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.
Proje Bilgisi: Evim Yüksekdağ