Yüksel Konakları 200 Bin TL'den!

Eval İnşaat'ın Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Yüksel Konakları fiyatlarının 200 bin TL'den başlaması bekleniyor

Yüksel Konakları 200 Bin TL'den!

Eval İnşaat'ın Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Yüksel Konakları fiyatlarının 200 bin TL'den başlaması bekleniyor. 5 bin 950 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Yüksel Konakları 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Yüksel Konakları satılık daire büyüklükleri ise 90 ile 125 metrekare arasında değişiyor. 

Beylikdüzü'nde hayata geçirilen projeden daire sahibi olanlar çocuk oyun alanları, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı yüzme havuzu ve kapalı otopark gibi sosyal donatılardan yararlanabiliyor. Ankastre beyaz eşyalı teslim edilen projenin dairelerinde merkezi ısıtma, balkon, split klima ve ısı pay ölçer bulunuyor. 

Yüksel Konakları fiyatlarının 200 bin lira ile 350 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 50 peşinat ile banka kredisi kullanabiliyor. Yüksel Konakları projesi ile ilgili detaylar için satış ofisinden bilgi alabilirsiniz. 

Marmara Denizine hakim olan Yüksel Konakları Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi Fatma Şensoy İlkokulu yanında konumlanıyor. 8 blokta 120 adet daireden oluşan Yüksel Konakları teslimlerinin 2016 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. 

Yüksel Konakları adres bilgisi : Kavaklı Mahallesi Yeşilyurt Caddesi Fatma Şensoy İlkokulu karşısı Beylikdüzü - İstanbul 

Yüksel Konakları iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 876 20 11 
Web adresi : www.yukselkonaklari.com
E-posta adresi : info@evalinsaat.com

"Yüksel Konakları 200 Bin TL'den!" Başlıklı Haberin Galerisi

Yüksel Konakları 200 Bin TL'den!

Yüksel Konakları 200 Bin TL'den!

Yüksel Konakları 200 Bin TL'den!

Yüksel Konakları 200 Bin TL'den!

Firma Bilgisi: Eval Inşaat
Proje Bilgisi: Yüksel Konakları