Yurtbay Seramik Coverings Fuarına Katıldı

Yurtbay Seramik, ABD'nin en büyük fuarı konumunda olan Coverings Fuarı’nda ürünlerini sergiledi

Yurtbay Seramik Coverings Fuarına Katıldı

22 Mayıs 2014/Emlakwebtv
Las Vegas’ta gerçekleştirilen fuarda, Yurtbay Seramik Türk Seramik ürünleri, uluslararası sektör profesyonelleri ile buluşma şansı yakaladı.

Yurtbay Seramik Export Müdürü Gürkan Peker; etkinliğii Türk seramik sektörünün geldiği noktayı tüm dünyaya  sergilemek için önemli bir fırsat olarak niteledi. Peker: "Fuarda ileri teknoloji ve modern tasarımları buluşturduğumuz ürünlerimiz ile Türkiye’yi temsil etmekten gurur duyuyoruz..." dedi.

Fuara Türkiye’den sayılı üretici katıldığı bilgisini veren Peker; “Sektör olarak yeni teknoloji ürünlerimiz, sade ve şık tasarımlarımız ile dünya ülkeleriyle rekabet edebilir durumda olduğumuzu bir kez daha kanıtladık. Yurtbay Seramik ürünlerini dünya çapındaki profesyonellere sergilemek bizler için önemli bir kazanım oldu’’ açıklamasında bulundu. 

Türkiye’nin en yoğun katılım gösteren ülkeler arasında bulunduğu fuarda, aralarında Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Japonya ve İtalya’nın da olduğu 38 ülkeden firma, fuara katılım sağladı. Yurtbay Seramik, ikili müzakereler ve çeşitli materyaller ile ürünlerinin tanıtımını yaptı.  

Firma Bilgisi: Yurtbay Seramik