Yurtbay Seramik yatırımlarıyla güçleniyor

Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Girgin, firmanın yakın zamanda dört yeni açılışla bayi ağını güçlendirdiğini söyledi

Yurtbay Seramik yatırımlarıyla güçleniyor

25 Haziran 2014/Emlakwebtv
Yurtbay Seramik bayi ağını güçlendirmeyi sürdürüyor.  Yurtbay Seramik’in bayi açılışlarına devam ettiğini, yakın zamanda dört yeni açılış gerçekleştirdiklerini belirten Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Girgin, İnşaat ve yapı sektöründe faaliyet gösteren,  Zonguldak Karabük’te bulunan Erenler İnşaat Ltd. Şti., İskenderun Denizciler’de bulunan Nifa Yapı Market, Eskişehir Bozüyük’te bulunan Artıbeş Yapı Malzemeleri ve Kocaeli Körfez’de bulunan Beşyıldız Group’ta ürünlerimizin sergilenecek ve satışının gerçekleşecek olmasından mutluyuz. Yeni açılan bayilerimiz, diğer bayilerimiz gibi her yönüyle müşteri beklentilerini karşılayacak özellikte” diye konuştu.

Mustafa Girgin, yeni bayiler ile birlikte daha başarılı süreçler geçirecekleri belirterek, ürün çeşitliliğinin de firmaya önemli avantajlar sunduğunu söyledi. "Bizi rakiplerimizden ayıran en büyük özellik, hem yurt içine hem de yurt dışına hitap eden ürün çeşitliliğimizdir. Bayilerimizden aldığımız satış rakamları ve müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler, bayilerimiz için yaptığımız yatırımların doğruluğunu bize bir kez daha ispatlıyor." şeklinde konuşan Girgin, Yurtbay Seramik'in hızlı ve emin adımlarla yatırımlarına devam ettiğini vurguladı.

Firma Bilgisi: Yurtbay Seramik