Yurtbay Seramik'ten farklı yaşam alanları için seçenekler

Yurbay Seramik'in göz alıcı seramik örnekleri Motto, Legend ve Zen farklı yaşam alanlarına göre seçilmiş seçenekler sunuyor

Yurtbay Seramik'ten farklı yaşam alanları için seçenekler

Yurbay Seramik'in göz alıcı seramik örnekleri Motto, Legend ve Zen farklı yaşam alanlarına göre seçilmiş seçenekler sunuyor. Yurtbay Seramik ürünlerinde klasik şıklık arayanlara motto serisi, sadelik arayanlara legend serisi, farklılık arayanlara ise zen serisi ile alışılmışın dışında yaşam alanları sunuluyor. 

Motto

Doğadan ilham alarak hazırlanan Motto Serisi’nde siyah ve beyazın etkileyici birlikteliği buluşuyor. Klasik şıklık arayanlara; mermer dokulu, damalı dekorasyon seçeneği sunan karolar, mekânlarda görkemli bir görünüm sağlıyor. Sade ışıltısıyla dikkat çeken, damarlı yapısıyla mermerin asaletini yansıtan Motto, 60 x 60 ebatında satışa sunuluyor.

Yurtbay Seramik'ten farklı yaşam alanları için seçenekler

Legend

Taşın doğal renklerinin mat yüzeyle sunulduğu, alışılmışın dışında salonlara da taşınabilecek, sadeliğiyle yaşam alanlarını farklı kılacak bir seri: Legend serisi. Doğal taş efekti, gri rengiyle doğallığı daha da gerçekçi kılan, duvar ve zemin kullanımına uygun seri, 30 x 60 ebatında satışa sunuluyor.

Yurtbay Seramik'ten farklı yaşam alanları için seçenekler

Zen

Zen’i mutfağınıza taşıyarak; birbiriyle uyumlu renk geçişlerine, geometrik desenlerle gelen hareketliliğe, enerjisi bol bir mekâna yer açın. Seri, mutfakların yanı sıra otellerde ve kafelerde de fark yaratmak isteyenler için ideal bir tercih. Kullanıldığı mekânda farklılığıyla dikkatleri üzerine toplayan Zen; kırmızı, bej ve siyah renklerinde satışa sunuluyor. Siz de Zen’in renk seçenekleri arasından dilediğinizi seçin, renkli ve modern bir dünyaya merhaba deyin.

 

Firma Bilgisi: Yurtbay Seramik