Yurtbay Tasarım Yarışması için geri sayım

Yurtbay Seramik tarafından bu yıl ikinci düzenlenen Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması'na başvurular devam ediyor. Yarışmaya katılım için son tarih 1 Temmuz

Yurtbay Tasarım Yarışması için geri sayım


Tasarımın gücü ile seramik sektörüne desteği artırmayı amaçlayan Yurtbay Seramik tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması'na katılım için son tarih 1 Temmuz olarak belirlendi.  

Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması’na; üniversitelerin ve meslek yüksekokullarının Endüstri Ürünleri Tasarımı ve Seramik Tasarımı bölümlerinin 2. , 3. ve 4. sınıflarında eğitim gören öğrenciler başvuru yapabilecek. Grup katılımlarının değil, bireysel başvuruların kabul edileceği yarışmada; yarışmacılar birden fazla tasarım ile yarışmaya katılabilecek. Tasarımların daha önce herhangi bir mecrada sergilenmemiş, başka bir yarışmaya gönderilmemiş olması şartı aranacak.

Yarışmacılar seramik karo tasarımlarını 1 Temmuz 2014 tarihine kadar Yurtbay Seramik’in Hasanpaşa Mah. Yeniyol Sok. No: 2 34722 Kadıköy/İstanbul adresine şahsen veya posta/kargo/kurye ile ulaştırabilecek.  

Seramik sektörünün var olan değerine değer katacak yarışmanın birincisi 5.000 TL, ikincisi I-Mac Masaüstü Bilgisayar, üçüncüsü I-pad Mini ile ödüllendirilecek. Sonuçlar, 21 Temmuz 2014 tarihinde www.yurtbay.com.tr internet adresinden ve Yurtbay Seramik sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacak.

Yarışmaya katılım kuralları ve başvuru formuna www.yurtbay.com.tr üzerinden erişim sağlanabilecek.