YÜZDE 1 PEŞİNATLA ADALAR MANZARASI

İŞ GYO tarafından Kartal’da inşa edilen Manzara Adalar projesinde her keseye uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Seçenekler arasında en avantajlısı ise yüzde 1 peşinat ve 36 ay faizsiz vade fırsatı

YÜZDE 1 PEŞİNATLA ADALAR MANZARASI

Kartal'da İş GYO imzalı Manzara Adalar projesinde herkese uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Adalar manzaralı daireleriyle dikkat çeken projede stüdyo dairelerden 5+1'e kadar değişen konut tipleri, ofis ve ticari nitelikli alanlar mevcut. Avantajlı lansman fiyatları ve peşin ödemelerde yüzde 8 indirim oranı gibi fırsatlar sunulan projede 1.639 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olunabiliyor. Yüzde 1 peşinat ile 36 ay faizsiz vade seçeneği de en avantajlı fırsatlardan biri olarak dikkati çekiyor.

Sahil şeridine arabayla yaklaşık 5 dakika, yürüyerek ise 17 dakika mesafede bulunan Manzara Adalar, dünyanın tanınmış mimarlık firması Perkins Eastman imzası taşıyor. Projede; kapalı/açık yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, fitness center, SPA alanı, hobi odaları, çocuk kulübü ve çok amaçlı spor kompleksi gibi hizmetler sunuluyor. Proje, yaklaşık 2.500 m2'lik sosyal tesis alanının yanı sıra, 7/24 özel güvenliği, kapalı otopark alanı, her daire için ayrılmış yaklaşık 3 m2'lik depo alanı, tüm dairelerde 24 saat kesintisiz enerji ve bir bölümü güneş enerjisinden faydalanılarak karşılanacak ortak alan aydınlatmaları ile aidat tasarrufu gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.