Yüzde 10 peşin hemen teslim

Sinpaş GYO markası Eviya Gayrimenkul’ün, Ege konseptinde hazırladığı ilk projesi EgeBoyu’nda, hemen teslim avantajlı fırsatlarla satışlar devam ediyor

Yüzde 10 peşin hemen teslim

Eviya Gayrimenkul’ün Sancaktepe’de hayata geçirdiği EgeBoyu’nda lavanta ve kekikler, zeytin ve sakız ağaçları, mor salkım ve incir gibi Ege bitki örtüsünün İstanbul’da yaşayabilen güzellikleri hayat buluyor. 

Yüzde 10 peşin hemen teslim
300’den fazla dairenin teslim edildiği Egeboyu’nda yaşam başlarken, yeni satışa sunulan dairelerin satışları da devam ediyor. Eviya Gayrimenkul, İstanbul’un Anadolu yakasında Egeli bir hayat yaşamak isteyenler için %10 peşinat ve hemen teslim avantajıyla son bir fırsat sunuyor.

Brüt 3,25 metre tavan yüksekliği bulunan projede Cunda meydanındaki güneş saati, Foça’nın simgesi fok heykeli ve Alaçatı’daki Surf heykeli gibi Ege’nin simgesi objeler yer alıyor.

EgeBoyu 

Ege Çarşı’da her türlü ihtiyaca yönelik mağaza bulunuyor. Burger King, Migros, Starbucks Coffee, Niyazibey, Turkcell İletişim Merkezi, Kentsel 2. El Gayrimenkul Danışmanlığı, Fitness & Welness Center, Bay ve Bayan Kuaförü, Pastane, Kuru temizleme, Oto Yıkama, çok yakında EgeBoyu’nda hizmet verecek.
Ege Boyu’nda çevresini saran 1020 metre uzunluğundaki bisiklet yolu, koşu ve yürüyüş parkurları, açık ve kapalı yüzme havuzu, çok amaçlı spor sahası ve Yoga & Pilates Meydanı bulunuyor. Projede ayrıca labirent bahçeleri, meyve bahçeleri ve bisiklet parkuru gibi oyun ve aktivite alanları bulunuyor.

EgeBoyu 

Ege Boyu nerede ?
EgeBoyu, Anadolu Yakası Sancaktepe’de, TEM otoyoluna 1 km, Şile otoyoluna 3 km, Sabiha Gökçen havaalanına ise 12 km mesafedeki konumuyla dikkat çekiyor. Bir yıl sonra tamamlanacak Sancaktepe metrosuyla Üsküdar – Sancaktepe arası mesafe 24 dakikaya inecek.
EgeBoyu, yapılması planlanan 4000 yatak kapasiteli şehir hastanesinin de yanı başında yer alıyor.

Ege Boyu İletişim:
Eviya Gayrimenkul 0212 310 13 50

www.eviya.com.tr
www.egeboyu.com