Yüzde 2 peşinatla konut sahibi yapıyor

Ağaoğlu, İstanbul’da hayata geçirdiği konut ve ofis projeleri için sadece 15 gün sürecek yeni bir kampanya başlattı. Kampanya ile Ağaoğlu, projelerindeki yatırım fırsatlarını yüzde 2 peşinat, faizsiz ödeme seçenekleri ve yüzde 1 KDV avantajıyla sunuyor.

Yüzde 2 peşinatla konut sahibi yapıyor

06.11.2013 / Posta Gazetesi

Ağaoğlu’nun kampanyası, inşaat süreçleri tamamlanmış anahtar teslim My Towerland Ataşehir, Andromeda Gold Ataşehir, Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alan My Office 212 projelerinin yanı sıra devam eden My Home Küçük Maslak ve Bakırköy 46 projelerini kapsıyor.

Kampanya ile ilgili bilgi veren Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Hasan Rahvalı, iç pazarda da düzenli araştırmalarla tüketici beklentilerini sürekli analiz ettiklerini ve yaptıkları bu araştırmalar neticesinde tüketiciler için en uygun kampanyayı geliştirdiklerini söyledi. Hasan Rahvalı, “22 bin kişi üzerinde yaptığımız araştırmada gördük ki tüketiciler peşinat ve faiz oranlarında daha uygun koşullar sunulmasını talep ettiler. Biz de tüketicinin sesini dinleyerek tüm projelerimizdeki peşinatları yüzde 2 olarak belirledik ve yüzde sıfır faiz oranlarını tercihlerine sunduk. 15 günlük bir kampanya başlattık ve  ilk  gün 180 talep aldık” dedi.

‘Dünya başkenti olma yolunda’

Türkiye’deki son dönemdeki gelişmelerin de iyi sinyaller verdiğini söyleyen Rahvalı, “Ülke olarak büyük projelere imza atıyoruz. İki kıtayı birbirine bağlayan Marmaray ile birlikte Kanal İstanbul, 3.Köprü, Hızlı Tren, İstanbul – İzmir Otobanı, Avrasya Tüneli, 3. Havalimanı ve İstanbul Uluslararası Finans Merkezi gibi dev projelerle İstanbul dünyanın parlayan yeni yıldızı olarak öne çıkıyor. Tüm dünyanın gözünün üzerinde olduğu İstanbul, dünya başkenti olma yolunda hızla ilerlerken Ağaoğlu projeleri başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere yabancı yatırımcıların ilgi odağı haline geldi. Şu ana kadar yabancı alıcılara 800 milyon doları aşan satış realize ettik” diye konuştu.