Yüzde 25 primle geri alım garantisi

Beza İnşaat, Maksimum Life projesinde, teslim sırasında yüzde 25 karla geri alım garantili satış gerçekleştiriyor

Yüzde 25 primle geri alım garantisi

16 Haziran 2014/Emlakwebtv
BEZA İnşaat, Tuzla Orhanlı’da yapımını sürdürdüğü Maksimum Life projesi için teslim sırasında %25 karla geri alım garantili satış gerçekleştiriyor. 

Haziran ayına özel ve sınırlı sayıda daire için geçerli olacak “Minimum yatırım, maksimum kazanç” kampanyasında m2 fiyatları 1.100 TL’den başlıyor. 6 blokta toplam 160 daireden oluşan Maksimum Life projesinden ev sahibi olmak isteyenlere peşin alımlarda ise %10 indirim uygulanıyor. 

4.500 m2 alan üzerinde inşa edilen Maksimum Life, Anadolu Yakası’ndaki yeni İstanbul’un projeler bölgesinde yükseliyor. Özellikle yalnız yaşayanlar, yeni evli çiftler, az nüfuslu aileler ve kira getirili daire sahibi olmak isteyen yatırımcılar için ideal bir proje olan Maksimum Life’ta, 60 ve 70 m2 büyüklükte 1+1’ler ile 120 m2 genişliğinde 2+1 dubleks daireler yer alıyor. Yüzme havuzu, kapalı otopark, AVM, süs havuzu, çocuk oyun alanı, spor merkezi ve toplantı salonu gibi sosyal donatılara sahip Maksimum Life projesinde tüm etaplarının teslimi 6 ay içinde tamamlanmış olacak. 

Dört bir tarafı; TEM Otoyolu, Okan, Sabancı, Süleyman Şah ve Gedik Üniversiteleri, lojistik merkezleri, Organize Sanayi Bölgeleri, Sabiha Gökçen Havalimanı, Viaport AVM, Formula 1 yarışlarına ev sahipliği yapmış olan İstanbul Park, Teknopark ve Havacılık Bakım Onarım ve Modifikasyon Merkezi (HABOM) ile çevrili olan Maksimum Life, sahip olduğu kira getirisi ile 8 yıl gibi kısa bir sürede kendini geri ödüyor.