Yüzde 5 öde, peşinatı teslime ötele

Merkez Zekeriyaköy projesinden ev almak şimdi çok kolay. Projede düzenlenen kampanya kapsamında peşinatı teslime ertelemek mümkün

Yüzde 5 öde, peşinatı teslime ötele

Merkez Zekeriyaköy, Ortadoğu Grup tarafından Zekeriyaköy’de inşa ediliyor. 25 bin 360 metrekare alanda inşa edilen Merkez Zekeriyaköy, 106 konuttan oluşuyor. Merkez Zekeriyaköy’de, 140 metrekare büyüklüğünde balkon ve teraslarıyla ön plana çıkan 2+1 çatı dubleksi dairelerin yanı sıra 176 metrekare ile 200 metrekare büyüklüğünde 3+1 bahçe dubleksi daireler bulunuyor.

Merkez Zekeriyaköy nerede inşa edildi?
Kilyos’a tam 5 dakika uzaklıkta yer alan Merkez Zekeriyaköy, merkezi konumuyla da ön plana çıkıyor. Zekeriyaköy Çarşısı’na 700 metre yürüme mesafesinde bulunan Merkez Zekeriyaköy, yapımına başlanan üçüncü boğaz köprüsü Yavuz Sultan Selim’e, Kuzey Marmara Otoyolu’na, Sarıyer - Çayırbaşı Tüneli’ne ve Hacıosman-Taksim Metrosu’na da kolay ulaşılabilir bir konumda yer alıyor. Merkez Zekeriyaköy, Büyükdere Caddesi’ne 11 dakika, Maslak’a 15 dakika, Mecidiyeköy’e ise sadece 25 dakika mesafede bulunuyor.

Merkez Zekeriyaköy 

Merkez Zekeriyaköy ne zaman tamamlanacak?
Üç ay sonra inşaatı bitirerek teslimlerine başlayacağı Merkez Zekeriyaköy’de özel ödeme seçenekleri bulunuyor.

Merkez Zekeriyaköy ödeme seçenekleri
Merkez Zekeriyaköy projesinde çok özel koşullarla ev sahibi olunabiliyor. Uygulanan kampanya sayesinde sadece yüzde 5 ön ödeme yaparak, peşinatı teslime ötelemek mümkün. Bunun yanı sıra peşin ve banka kredili ödemelerde konut alıcısına fiyat avantajı sunuluyor. Projeden ev almak isteyenlere banka kredili ödemelerde, piyasa koşullarının altında oranlarla vade imkanı sunuluyor.

Merkez Zekeriyaköy fiyatları 733 bin TL’den başlıyor
Merkez Zekeriyaköy’de 2+1 çatı dubleksi dairelerin fiyatı 733 bin liradan, 3+1 bahçe dubleksi dairelerin fiyatıysa 1 milyon 108 bin liradan başlıyor.

Ortadoğu Grup projeleri
Ortadoğu Grup, markalı konut projeleri Middleist ve Gönül Evleri’nin yanı sıra Şişli Memorial Hastanesi, Ortadoğu Plaza, Ortadoğu İş Merkezi, İstoç Alışveriş Merkezi gibi çok sayıda projeyi hayata geçirdi. Kuruluş, Zekeriyaköy’de yapımını sürdürdüğü Merkez Zekeriyaköy projesinin ardından, geçtiğimiz aylarda Sancaktepe’de Resim İstanbul projesini satışa sundu. Enerji alanında da ciddi yatırımları bulunan Ortadoğu Grup’un İstanbul’da Göktürk ve Şile ile Kocaeli’ndeki tesisleri, çöp gazından elektrik üretme konusunda Avrupa’nın en büyük, dünyanın ise ilk üç tesisinden biri olarak kabul ediliyor. Ortadoğu Grup’un rüzgar ve güneş enerjisi yatırımlarının yanı sıra petrol ve gaz arama çalışmaları da bulunuyor.

Merkez Zekeriyaköy iletişim:
Satış Ofisi: 0212 202 7 111
www.merkezzekeriyakoy.com