Yüzde 5 peşinatla ev sahibi yapıyor

Basın Ekspres Yolu'nda yer alan Toya Moda, cazip fiyatlar ile konut sahibi olma fırsatı veriyor. Dairelerin peşin satış fiyatlarının 190 bin liradan başladığı Toya Moda’da, 36 aya kadar 0 faizle taksitlendirme seçeneği yanı sıra yüzde 5 peşinatla 120 aya kadar vade olanağı sunuluyor

Yüzde 5 peşinatla ev sahibi yapıyor

21 Haziran 2014 / Posta Gazetesi

Toya Yapı tarafından gerçekleştirilen Toya Moda’da fırsatlar devam ediyor. Basın Ekspres’teki projede dairelerin peşin fiyatları ise 190 bin liradan başlıyor. Toya Moda’da 36 aya kadar 0 faizle taksitlendirme seçeneği yanı sıra yüzde 5 peşinatla 120 aya kadar vade olanağı sunuluyor. Toya Moda’da ortak alandan, iç alan tasarımlara, renk seçimlerinden daire kapı numaralarını gösteren tasarımlara kadar en ince detaylar, dünyaca ünlü Dice Kayek’in imzasını taşıyor.

Toplamda 4 bloktan oluşacak proje 100 milyon dolarlık yatırım maliyeti ile hayata geçiriliyor. Aralık 2016’da konut teslimlerinin yapılması planlanan Toya Moda’da 37 ve 151 metrekare arasında stüdyodan, 3+1’e kadar değişen büyüklük ve tiplerde 486 konut bulunuyor.

Yüzde 70’i yeşil alandan oluşuyor

Yüzde 70’i yeşil alan olarak planlanan projede, sauna, buhar banyosu, yüzme havuzu, masa tenisi, dans-pilates, fitness, kapalı basketbol salonu, squash, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları gibi sosyal alanlar mevcut.