Zamdan etkilenmeyen proje

Gölmahal Villaları’nda, yangın, patlama ve çevre zararlarını önlemek için doğalgaz yerine, ısı pompası kullanılıyor

Zamdan etkilenmeyen proje

30 Ekim 2012 / emlakwebtv
Gölmahal Villaları’nda doğalgaz kullanılmıyor. Dolayısıyla çevreye karbon salımı yapılmıyor ve çevre kirliliği yaratılmıyor. Gölmahal’de hem ısınma hem de soğutma merkezi olarak hava kaynaklı ısı pompaları ile sağlanıyor. Sistem hem soğutmada hem de ısıtmada yerden ve fancoillerden sağlanıyor. Bu sayede Doğalgaz’a göre yüzde 20 - yüzde 50 arası tasarruf, fancoillerle nemin yükseldiği durumlarda veya yerden ısıtma ve serinletmenin yetersiz kaldığı konumlarda takviye olarak ısıtma ve soğutma sağlanıyor.  Gölmahal’de ayrıca, merkezi klima ve fan coil sistemi de yer alıyor.

Yalçınlar Group’un ilk etabını Haziran 2013’de teslim edeceği projede, fiyatlar ise villaların şerefiyesine göre 1 milyon 295 bin dolar ile 1 milyon 495 dolar arasında değişiyor.

Gölmahal Villaları, 92 bin 470 metrekarelik bir alanda sadece 38 villadan oluşuyor. Dört mevsim yaşanılabilen villalar, büyük bahçeleri ve her eve ait müstakil havuzları ile sakinlerine konforlu bir yaşam sunarken, göl manzaralı konumları ve farklı mimarileriyle de dikkat çekiyor. Türkiye’nin ödüllü mimarları Dara Kırmızıtoprak ve Gökhan Avcıoğlu tarafından titizlikle tasarlanan Gölmahal Villaları, doğaya saygılı duruşu ile de fark yaratıyor.
Proje hakkında detaylı bilgiye http://www.golmahal.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.