Zekeriyaköy’de 36 özel villa: Terrace Doğa

İnanlar İnşaat tarafından Zekeriyaköy’de hayata geçirilen Terrace Doğa projesi, 36 özel villaya ev sahipliği yapıyor. Proje ayrıca ulaşım avantajıyla dikkat çekiyor

Zekeriyaköy’de 36 özel villa: Terrace Doğa

30.11.2013 / Posta Gazetesi

İnanlar İnşaat, Zekeriyaköy’ün doğal atmosferini yaşamak isteyenler için Terrace Doğa projesini hayata geçiriyor. Toplamda 36 villadan meydana gelen proje, eğitim ve sağlık kurumları, alışveriş merkezleri ve Maslak, Levent gibi önemli finans merkezlerine yakın bir konumda yer alıyor. Ayrıca 2012 yılında faaliyete giren Maslak-Çayırbaşı Tüneli ile Doğa Terrace’dan Maslak’a ulaşım oldukça kolay.

Güvenli yaşam

Terrace Doğa’da güvenli bir yaşam için otoparklar ve tüm araç ulaşımı yer altından sağlanacak. Site içinde ulaşım ise golf araçları sağlanıyor. Proje sakinlerini bekleyen sosyal alanlar arasında da; yetişkin ve çocuk açık yüzme havuzu, sauna, güneşlenme terası, çok amaçlı salon, çocuk oyun odası ve fitness center bulunuyor. Zekeriyaköy’de konumlanan projede tüm bu hizmetler dışında, 7/24 kapalı devre güvenlik kontrol TV sistemi, akıllı güvenlik uyarı sistemleri ve tüm villalarda site güvenliği ile irtibatlı görüntülü intercom sistemi mevcut.

Proje Bilgisi: Terrace Doğa