Zer Bostancı fiyatları 750 bin TL'den başlıyor

Ceylan İnşaat'ın son projesi olan Zer Bostancı fiyatları 750 bin TL'den başlıyor

Zer Bostancı fiyatları 750 bin TL'den başlıyor

Ceylan İnşaat'ın son projesi olan Zer Bostancı fiyatları 750 bin TL'den başlıyor. Ön talep fiyat avantajları ile dikkat çeken Zer Bostancı projesi, Bağdat Caddesi'ne yürüme mesafesinde yükseliyor. Farklı büyüklüklerde 2 oda 1 salon dairelerin yer aldığı butik projede Bostancı'nın merkezinde inşa ediliyor. 

Zer Bostancı fiyatları 750 bin TL'den başlıyor

Zer Bostancı'da 750 bin TL'den başlayan ön talep fiyatları devam ediyor. Ev sahibi olmak isteyen aileler ve yatırımcılar için fırsat sunuyor. Bostancı merkezde yer alan Zer Bostancı projesi, 62 adet daire ve 2 adet ticari alandan oluşuyor. Lokasyonu ile dikkat çeken proje Bağdat Caddesi'ne 2 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Deniz otobüsü iskelesi ve otobüs duraklarına da yürüme mesafesinde yer alan Zer Bostancı projesi ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. 

Avantajlı konumu ile öne çıkıyor

Zer Bostancı projesi daire sahibi olacaklara, deniz manzaralı daireler, kiraz bahçeleri ve İstanbul'un keyfini çıkarma fırsatı sunuyor. Proje, deniz otobüsü iskelesi, otobüs duraklarına yürüme mesafesinde, Bağdat Caddesi'ne ise 2 dakika mesafede yer alıyor. 

Teslimler 2018 yılında 

Projenin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; çocuk oyun alanları, güvenlik, kameralı güvenlik, basketbol sahası, deniz manzarası, kapalı otopark, yürüyüş parkuru ve süs havuzu bulunuyor. Zer Bostancı'da teslimlerin Ocak 2018'de yapılması planlanıyor. 

Zer Bostancı iletişim bilgileri

Adres: Bostanlararası Sok. Bostancı Kadıköy - İstanbul
Telefon: 444 70 16
Web site: http://zerbostanci.com

Firma Bilgisi: Ceylan Inşaat
Proje Bilgisi: zer bostancı