Zer Bostancı fiyatları 750 bin TL'den başlıyor

Ceylan İnşaat imzası ile hayata geçirilen ve ön talep dönemi devam eden Zer Bostancı fiyatları 750 bin TL'den başlıyor

Zer Bostancı fiyatları 750 bin TL'den başlıyor

Ceylan İnşaat imzası ile hayata geçirilen ve ön talep dönemi devam eden Zer Bostancı fiyatları 750 bin TL'den başlıyor. Bağdat Caddesi'ne yürüme mesafesinde yer alan Zer Bostancı pojesi, şehrin merkezinden kopmadan doğa ile uyumlu bir yaşam konsepti ile hazırlandı. 

Farklı büyüklüklerde 2+1 tipinde dairelerden meydana gelen Zer Bostancı fiyatları 750 bin TL'den başlıyor. Lokasyonu ile dikkat çeken Zer Bostancı projesi, Bostancı merkezde inşa ediliyor. Projede 62 adet daire ve 2 adet ticari alan bulunuyor. Bağdat Caddesi'ne 2 dakika yürüme mesafesinde yer alan proje, deniz otobüsü ve otobüs duraklarına da yürüme mesafesinde yer alıyor.  

Modern yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tasarlanan Zer Bostancı projesinin 2018 yılı Ocak ayında teslim edilmesi planlanıyor. Deniz manzarasına hakim bir noktada yükselen proje butik konsepti ile dikkat çekiyor. Ön talep toplamaya devam eden proje zemin+15 katlı tek bloktan oluşuyor. 

Zer Bostancı projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; adalar manzarası, deniz manzarası, basketbol sahası, kapalı otopark, süs havuzu, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, güvenlik ve kameralı güvenlik bulunuyor. Proje ile ilgili bilgi almak isteyenler internet sitesinden ön talep formu doldurabilirler. Zer Bostancı Ceylan İnşaat imzası ile hayat buluyor. 

Firma Bilgisi: Ceylan Inşaat
Proje Bilgisi: zer bostancı