Zer Bostancı ile renkli bir sosyal yaşam

Ceylan İnşaat'ın Bostancı'da hayat bulan projesi Zer Bostancı, sosyal yaşamdan kopmadan keyifli ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor

Zer Bostancı ile renkli bir sosyal yaşam

Ceylan İnşaat'ın Bostancı'da hayat bulan projesi Zer Bostancı, sosyal yaşamdan kopmadan keyifli ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. Projeden yürüyerek sanat dolu bir akşam geçirmek için Bostancı Gösteri Merkezi'ne ulaşmak sadece birkaç dakika. 

Zer Bostancı 750 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Adalar manzarasına karşı yükselen Zer Bostancı fiyatları 750 bin TL'den başlıyor. Projede 36 ay sıfır faiz ödeme avantajı ile ev sahibi olunabiliyor. Zer Bostancı, Bağdat Caddesi'ne 2 dakika, deniz otobüsü iskelesine ve otobüs duraklarına 1 dakika, Bostancı Gösteri Merkezi'ne de komşu konumda yer alıyor. 

Ayrıcalıklı bir yaşam

Kiraz bahçeleri içerisinde, deniz manzaralı 2+1 farklı büyüklüklerde 62 dairenin ve 2 adet ticari alanın yer aldığı butik proje, konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor. 

Ceylan İnşaat hakkında

Muhteşem Yeni Yıl Konutları ile Gözyepe'yi prestijli konutlar ile buluşturan Ceylan İnşaat'ın tamamlanan projeleri arasında; Ceylan Tatil Köyü, Hasırcılar Residence, Gizil Evler, Mercan Köşkleri, Ceylan Kent, Çatalca Konakları, Ceylan Venüs Konutları, Ceylan ve Semerkand Siteleri ile Biltek Okulları bulunuyor. Kaliteden ödün vermeden birçok projeye imza atan Ceylan İnşaat, villa, toplu konut, okul ve cami gibi değişik alanlarda yapıları hayata geçiriyor. 

Firma Bilgisi: Ceylan Inşaat
Proje Bilgisi: zer bostancı