Zer Bostancı Projesi!

Ceylan İnşaat tarafından İstanbul Bostancı'da hayata geçirilen Zer Bostancı projesinde teslimler 2018 yılı Ocak ayında yapılacak

Zer Bostancı Projesi!

Ceylan İnşaat  tarafından İstanbul Bostancı'da hayata geçirilen Zer Bostancı projesinde teslimler 2018 yılı Ocak ayında yapılacak. Deniz mazarası, kapalı otopark, güvenlik ve kameralı güvenlik gibi özelliklerin yer aldığı projenin dairelerinde ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

Zer Bostancı fiyatları henüz belirlenmedi. Projede 36 ay firma finansmanı ve 120 aya kadar alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor. Zer Bostancı projesinin 2016 yılının ilk aylarında satışa çıkması bekleniyor.

İstanbul Bostancı'da inşa edilen Zer Bostancı Ceylan İnşaat projesi deniz manzarasına hakim bir konumda yer alıyor. Butik konseptli bir proje olarak yükselen Zer Bostancı projesinin tamamı 2+1 dairelerden oluşuyor. Zer Bostancı satılık daire alanları ise 100 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Zer Bostancı teslim tarihi olarak 2018 yılının Ocak ayını veriyor. 36 ay sıfır faiz ödeme avantajı ile ev sahibi olunabilen Zer Bostancı projesinde modern yaşamın ihtiyaçları özel çözümler ile destekleniyor. Avantajlı fiyatlardan yararlanmak ve ön talep formu doldurmak isterseniz, zerbostanci.com adresinden ön talep formuna ulaşabilirsiniz. 

Lokasyonu ile dikkat çeken proje Kiraz bahçelerinin içerisinde yer alıyor. Bostancı merkeze ve Bostancı Lunapark'a yakın bir konumda yer alan Zer Bostancı projesinde satışlar henüz başlamadı. Proje için ön talep toplanıyor. 2 bin metrekare alanda yükselen projede toplam 62 adet daire yer alıyor.

Firma Bilgisi: Ceylan Inşaat
Proje Bilgisi: zer bostancı