Zer Göztepe projesinde satışlar sürüyor

Ceylan İnşaat imzasıyla Fikirtepe'de hayata geçirilen Zer Göztepe'de satışlar sürüyor. Proje 675 konuttan oluşuyor.

Zer Göztepe projesinde satışlar sürüyor

Ceylan İnşaat tarafından, Türkiye'nin pilot kentsel dönüşüm alanı Fikirtepe'de hayata geçirilen Zer Göztepe projesinde çalışmalar devam ediyor. Firmanın KİPTAŞ ve İlbank katkısıyla hazırladığı projede 675 adet konut yer alıyor. 

Ceylan İnşaat'tan kentsel dönüşüm projesi

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm alanı içinde yer alan Zer Göztepe,Ceylan İnşaat'ın Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nın ardından inşa edilen ikinci projesi olma niteliği taşıyor. 15 dönüm arsa üzerinde ve 3 panoramik bloktan meydana gelen projede 1+0'dan 5+1'e kadar farklılaşan konut tiplerine yer verilecek. Projedeki dairelerin genişlikleri ise 60 metrekareden başlayacak ve 250 metrekareye kadar farklılık gösterecek. 

Ceylan: "İnsan için çalışmak..."

Projenin teslim süresini 3 yıl olarak belireyen Ceylan İNşaat'ın erken teslim planlarına dikkat çeken Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, firmanın kailte ve güvenden taviz vermeden çalıştığını belirtti. Ceylan, önce insan prensibiyle iş süreçlerini yrüttüklerini vurgulayarak: "nşaat sektörü özelinde Türkiye’nin gündemi kentsel dönüşüm. Türkiye için önemli bir dönüm noktası olan böylesine büyük bir projede Ceylan İnşaat olarak yer almaktan çok mutluyuz.  Fikirtepe bizim için çok önemli. Devlet kanalının da bu bölgeye önem vermesi sayesinde bürokratik engellerin azalmasıyla ikinci projemiz olan Zer Göztepe’yi İller Bankası ve KİPTAŞ ortaklığıyla hayata geçirdik. 85 milyon dolarlık bir yatırım maliyetiyle hayat bulacak olan yeni projemizi 3 yıl içinde alıcılarına teslim etmeyi amaçlıyoruz. Bu projemizin bitimde yeni projelerde alıcılarımızın karşısına çıkmak en büyük arzumuz..." yorumunda bulundu. 

Ceylan İnşaat projeleri

1995 yılında inşaat sektöründe çalışmalarını sürdüren Ceylan İnşaat, Zer Bakırköy, Zer Mecidiyeköy, Zer Bostancı, Zer Muhteşem Yeni Yıl KOnutları, Zer Göztepe , Zer Levent ve Zer Kartal gibi projelerin altına imza attı. Toplamda 3 bin konut ve ticari birim üreten firma önümüzdeki dönemde de yatırımlarını sürdürmeyi planlıyor. 

Firma Bilgisi: Ceylan Inşaat
Proje Bilgisi: zer göztepe