Zer Mecidiyeköy'de ön talep fırsatı devam ediyor

Ceylan İnşaat'ın Mecidiyeköy'de kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirdiği Zer Mecidiyeköy'de ön talep fırsatı devam ediyor

Zer Mecidiyeköy'de ön talep fırsatı devam ediyor

Ceylan İnşaat'ın Mecidiyeköy'de kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirdiği Zer Mecidiyeköy'de ön talep fırsatı devam ediyor. 

12 katlı iki blokta 176 adet daire

Mecidiyeköy'de bir kentsel dönüşüm projesi olarak yükselen Zer Mecidiyeköy, 4 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde kuruluyor. 12 katlı iki blokta toplam 176 adet dairenin yer alacağı projede ön talep fırsatlarından yararlanmak isteyenler zermecidiyekoy.com adresinden ön talep formu doldurabilirler. 

Ön satış fırsatları devam ediyor

Kentsel dönüşüm projesi olarak yükselen Zer Mecidiyeköy projesi, Güvenevler Blokları'nın olduğu alanda hayata geçiriliyor. 176 adet daireden meydana gelen projede dairelerin 100 adedi hak sahiplerine ait. Projede inşaat çalışmaları 2018 yılının ilk çeyreğinde başlayacak. Lansmanı henüz yapılmayan projede ön satış fırsatları devam ediyor. 

Zer Mecidiyeköy'de ön talep fırsatı devam ediyor

36 ay firma finansmanı

Projede 36 ay firma finansmanı ve 120 aya kadar alternatif cazip ödeme koşulları ile ev sahibi olunabiliyor. Yakın zamanda lansmana çıkması planlanan projede güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark yer alacak. 

Merkezi noktalara yakınlığı ile öne çıkıyor

Trump Towers AVM'nin hemen yanında yer alan Zer Mecidiyeköy projesi meydana olan yakınlığı ile öne çıkıyor. Projeden metro ve metrobüs duraklarına yürüyerek ulaşılabiliyor. Özellikleri, fiyatları ve teslim tarihi henüz açıklanmayan Zer Mecidiyeköy projesi avantajlı konumu dikkat çekiyor. 

 

Firma Bilgisi: Ceylan Inşaat
Proje Bilgisi: Zer Mecidiyeköy