Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda son 8 daire için kampanya

Ceylan İnşaat Kadıköy Göztepe'de hayata geçirdiği Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda kalan son 8 daire için kampanyaya başladığını duyurdu.

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda son 8 daire için kampanya

Ceylan İnşaat imzasıyla Fikirtepe'de kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda kalan son 8 daire için özel bir kampanyaya başlandı. İnşaatının yüzde 45'lik kısmı tamamlanan projede 31 Aralık'a kadar geçerli olaracak kampanya ile banka kredisiz 101 aya kada faizsiz şirket finansmanı sunulacak. 

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda kampanya

Ceylan İnşaat, Kadıköy Göztepe'de hayata geçirdiği ve inşaatının yüzde 45'lik kısmını tamamladığı Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda 31 Aralık'a kadar geçerli olacak bir kampanyaya başladığını duyurdu. Kalan son 8 daireyi kapsayacak kampanya ile yatırımcılara banka kredisi kullanmada 101 aylık vade ile faizsiz şirket finansmanı sunulacak. Bağdat Caddesi ve Fenerbaşçe Stadyumu'na 500 metrelik uzaklıkta,, Kalamış Marina ve Moda'ya ise 750 metrelik mesafede konumlanan Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları kentin merkezindeki konumuya yoğun bir ilgiyle karşılaşıyor

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda son 8 daire için kampanya

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda kişiye özel ödeme planı

Yüzde 80'lik kısmının satışının tamamlandığı ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda hazırlanan "kişiye özel ödeme" planları ile de yatırımcılara özel olanaklar sunuluyor. Projeye yatırım yapanlara daire ve ticari alanlar için yüzde 45 oranında kar avantajlı, peşin fiyatına ve vade farksız 101 aya varan vade seçenekleri ve taksin sunan Ceylan İnşaat ayrıca sosyal olanaklarıyla özel bir yaşama planı oluşturuyor. 360 derecelik manzara olanağı sunan bir seyir terası ve bu seyir terasında yer alan kış bahçesi ile geniş sosyal olanaklar barındıran ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları, barbeku alanları ile de farklı aktiviteler için olanaklar barındırıyor. 

Özel sosyal ayrıcalıklar

Yatırımcılarına özel sosyal olanaklar hazırlayan ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları, çocukların güven içinde sosyalleşmesine olanak tanıyan tesisleriyle de dikkat çekiyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 tipi dairelerin yer aldığı projede, çekirdek ailelerden kalabalık ailelere kadar farklılaşan daire tipleri yer alacak. Projede yer alan sosyal alanlar ise açık yüzme  havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, SPA (sauna, buhar odası, şok havuzu, hamam gibi olanaklardan meydana gelecek. 

Zer Muhteşem Yeni Yıl konutları kampanyası

İstanbul Göztepe'de kentsel dönüşüm uygulaması olarak hayata geçirilen ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları, 31 Aralık'a kadar geçerli olacak kampanyası ile kalan son 8 konutunu satın almak isteyen yatırımcılara özel ödeme olanakları sunacak. Yüzde 45'lik kısmı tamamlanan ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları'ndan bu süre zarfında konut satın almak isteyen yatırımcılara 101 aya varan vade ve faizsiz şirket finansmanı sunulacak. 

Firma Bilgisi: Ceylan Inşaat
Proje Bilgisi: zer muhteşem yeni yıl konutları