Zermeram Seha Yapı!

Konya Meram'da hayata geçirilen Zermeram Seha Yapı imzası taşıyor. Zermeram Konya fiyatları 295 bin TL'den başlıyor

Zermeram Seha Yapı!

Konya Meram'da hayata geçirilen Zermeram Seha Yapı imzası taşıyor. Zermeram Konya fiyatları 295 bin TL'den başlıyor. 320 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen proje 1077 adet daire ve villadan meydana geliyor. 

Konya'nın en büyük imarlı arazisi üzerinde hayat bulan Zermeram projesi 800 milyon TL yatırım değerine sahip. 320 bin metrekare alanda inşa edilecek olan Zermeram projesinin 17 bin 500 metrekaresi biyolojik gölet, 240 bin metrekaresi gri ve yeşil peyzaj, 2 bin 750 metrekaresi sağlıklı yaşam merkezi ve 9 bin 222 metrekaresi avm olarak tasarlandı. 

Zermeram Seha Yapı!

Daire almak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunan Zermeram Konya fiyatları 295 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Konya'nın en büyük su temalı karma projesi olan Zermeram'da açık ve kapalı otopark, basketbol sahası, futbol sahası, avm, restoran, kapalı yüzme havuzu, kuaför, market, voleybol sahası, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, spa, masa tenisi ve Türk hamamı bulunuyor. 

Zermeram Seha Yapı!

Projenin dairelerinde ise alarm sistemleri, ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası, jakuzi, merkezi ısıtma, teras, balkon, hizmetli odası gibi özellikler yer alıyor. Projede yer alan Arasta AVM'de ise 39 mağaza, 2 adet çok amaçlı salon, 1 adet restoran ve 1 market bulunuyor. Zermeram projesinin 353 konuttan oluşan ilk etabının 3 yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Projede teslim tarihi olarak ise 2018 yılı Ocak ayı veriliyor. 

"Zermeram Seha Yapı!" Başlıklı Haberin Galerisi

Zermeram Seha Yapı!

Zermeram Seha Yapı!

Zermeram Seha Yapı!

Zermeram Seha Yapı!

Firma Bilgisi: Seha Yapı
Proje Bilgisi: Zermeram