Zeynep Kılıçdaroğlu nereden ev aldı?

Zeynep Kılıçdaroğlu nereden ev aldı? İşte cevabı

Zeynep Kılıçdaroğlu nereden ev aldı?

Ataşehir Buz Rezidans Büyük Uzunlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 5 bin 200 metrekare arsa alanı üzerinde yer alan Buz Rezidans projesinde 1+1, 2+1, 3+1 daire tipleri yer alıyor. Ataşehir Buz Rezidans büyüklükleri 84 metrekare ile 185 metrekare arasında değişiyor.

Hemen teslim edilen Araşehir Buz Rezidans projesinde toplam 115 adet daire yer alıyor. Buz Rezidans özellikleri arasında fitness merkezi, güneşlenme terası, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, açık ve kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu bulunuyor.

Ataşehir Buz Rezidans son durum
Yaşamın başladığı Ataşehir Buz Rezidans şu sıralar adını CHP Gelen Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kızı Zeynep Kılıçdaroğlu ve CHP Milletvekili Gamze İlgezdi sayesinde duyurdu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kızı Zeynep Kılıçdaroğlu, rezidans haberleri için “Yıllarca bir bankada çalıştım, şimdi avukatlık yapıyorum. Ailemin desteğiyle aldığım ev üzerinden algı yaratılmaya çalışılıyor. Evle ilgili tüm kayıtlar açık net” dedi.

Ev alınalı yaklaşık 1 sene oluyor. Koşa koşa gidip de yerleşmedim. Zaman zaman bu evi de kullanıyorum ama tam olarak yerleşmedim. Neticede kendi birikimim vardı. Tamamen alınteriyle ve ailemin desteğiyle alınmış bir ev üzerinden algı yaratılmak isteniyor. Çalıp çırpmadık. Sanki böyle ultra lüks bir daire almışım gibi milyon dolarların bahsi geçiyor. Yalan yanlış haberler yazılıyor. İlk haberde evin ablamın eşi üzerinde kayıtlı olduğu gibi bir bilgi verildi. Oysa açık, net kayıtlarda gözüküyor. Rakamla ilgili polemiğe girmek istemiyorum. Ama belirtilen meblağlar değil kesinlikle. Haberlerde daire numarasını bile yanlış yazmışlar oysa kayıtlarda bunlar da mevcut.

Ataşehir Buz Rezidans nerede?
Ataşehir Buz Rezidans 5 bin 200 metrekare arsa alanı üzerinde, Büyük Uzunlar İnşaat tarafından Yalı Mahallesi’nde hayata geçiriliyor.

Ataşehir Buz Rezidans adres bilgileri: Buz Residence Satış Ofisi: Yalı Mah. Rıhtım Cad. No:7 D:9 Maltepe/İstanbul

Ataşehir Buz Rezidans iletişim bilgileri
Telefon : 0530 939 28 89
Web : http://www.buyukuzunlarinsaat.com/
E-mail : info@buyukuzunlarinsaat.com