Zeytin Evleri 230 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Eyvah Eyvah filmlerinin çekimlerinin yapıldığı Çanakkale Geyikli'de hayata geçirilen Zeytin Evleri 230 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta

Zeytin Evleri 230 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Eyvah Eyvah filmlerinin çekimlerinin yapıldığı Çanakkale Geyikli'de hayata geçirilen Zeytin Evleri 230 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta...

17 bin 500 metrekarelik alan üzerinde yükselen İlbay İnşaat'ın hayata geçirdiği projede 25 adet daire bulunuyor. 3+1 dairelerden meydana gelen Zeytin Evleri'nde daire büyüklükleri 110 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Zeytin Evleri teslimleri 2016 yılını Mayıs ayında yapılacak. Açık otopark, çocuk yüzme havuzu ve açık yüzme havuzu gibi sosyal ayrıcalıkların bulunduğu proje 2 etap olarak planlanıyor. 

Çanakkale'nin Geyikli beldesinde daha önce Eyvah Eyvah filmi çekilmişti. Filmin bazı sahneleri ise Zeytin Evleri'nin bulunduğu arsa üzerinde çekildi. Proje denize 150 metre uzaklıkta. 

Kış aylarında da yaşamaya uygun durumda olan Zeytin Evleri Geyikli'de dubleks evlerde soba bulunuyor. Evlerin üst katları ise Ege Denizi, Assos ve Kaz Dağları manzarasına hakim. 

Zeytin Evleri fiyatları ise 230 bin lira olarak belirlendi. Projeden konut sahibi olmak isteyenler ise banka kredisi kullanabiliyor. Geyikli Zeytin Evleri ödeme seçenekleri ve fiyatları ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Zeytin Evleri adres bilgisi : Kumburun mevkii Geyikli - Ezine - Çanakkale

Zeytin Evleri iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0532 392 95 21
Web adresi : www.bizimzeytinevleri.com
E-posta adresi : info@bizimzeytinevleri.com

Firma Bilgisi: Ilbay Inşaat
Proje Bilgisi: Zeytin Evleri