Zeytin Evleri Çanakkale

Zeytin Evleri Çanakkale’de İlbay İnşaat tarafından 17 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor

Zeytin Evleri Çanakkale

Zeytin Evleri Çanakkale’de İlbay İnşaat tarafından 17 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Zeytin Evleri Çanakkale 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Mayıs 2016’da teslim edilmesi planlanan projede toplam 25 adet daire bulunuyor.

Zeytin Evleri Çanakkale 3+1 dubleks ve 110 metrekare büyüklüğünde tasarlanmakta olup, dairelerin üst katlarında 3 oda, alt katta ise 50 metrekarelik bir salon ve Amerikan mutfak yer alıyor.

2 etap olarak planlanan Zeytin Evleri Çanakkale projesinin ilk etabında yer alan 25 adet dairenin satışları devam ediyor. Zeytin Evleri Çanakkale konut sahiplerine yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ve otopark gibi zengin sosyal donatı imkanı sağlıyor. Zeytin Evleri Çanakkale projesinde Ege denizi, Bozcaada, Kaz Dağları ve Assos manzarası da bulunuyor.

Zeytin Evleri Çanakkale satılık daire fiyatları 230 bin TL olup, projede banka kredi imkanı konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor. Zeytin Evleri Çanakkale projesi denize sıfır konumda inşa ediliyor. Zeytin Evleri Çanakkale Geyikli beldesinde hayata geçiriliyor.Dubleks dairelerde soba imkanı da tanıyan Zeytin Evleri Çanakkale projesi yaz ve kış oturumuna uygun bir şekilde dizayn ediliyor.

Zeytin Evleri Çanakkale adres bilgileri: Kumburun mevkii Geyikli-Ezine/Çanakkale

Zeytin Evleri Çanakkale iletişim bilgileri
0 532 392 95 21

Firma Bilgisi: Ilbay Inşaat
Proje Bilgisi: Zeytin Evleri Çanakkale