Zeytinburnu Büyükyalı İstanbul’un talep toplama süreci devam ediyor!

Zeytinburnu Kazlıçeşme’de yükselecek olan Büyükyalı İstanbul projesinin ön talep toplama süreci devam ediyor

Zeytinburnu Büyükyalı İstanbul’un talep toplama süreci devam ediyor!

TOKİ ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle Özak GYO, Yenigün İnşaat ve Ziylan Grup işbirliğinde hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul, Avrupa Yakası’nın Zeytinburnu ilçesinde yer alacak.

Şu an ön talep toplama süreci devam eden Büyükyalı İstanbul projesi yakın zamanda resmi satışa sunulacak. Proje, Zeytinburnu ilçesine bağlı Kazlıçeşme Mahallesi, Kennedy Caddesi üzerinde konumlanacak.

Konut, rezidans, ofis, otel ve ticari üniteleri aynı çatı altında bir arada sunacak olan Kazlıçeşme Büyükyalı İstanbul, 111 bin 263 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulacak. Projenin emsale dahil inşaat alanı ise 238 bin 20 metrekare olacak.

Bakırköy – Zeytinburnu sahil hattı üzerinde yer alacak olan Özak Büyükyalı İstanbul’da daireler Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim olacak. Projeden Marmaray Zeytinburnu İstasyonu ile direkt bağlantı sağlanacak.

Avrupa ile Anadolu yakalarını bağlayacak Yenikapı-Göztepe Lastik Tekerlekli Araç Tüneli’nin başlangıç noktasına yakın mesafede olan Zeytinburnu Büyükyalı İstanbul’un fiyat ve ödeme bilgisi satışları başladığında netlik kazanacak.

Büyükyalı İstanbul Kazlıçeşme’nin ayrıcalıkları içerisinde; geniş bahçe alanları, sanat atölyeleri, etüt merkezi, kültür-sanat merkezleri, alışveriş meydanı, restoranlar, kafeler ve daha birçok aktivite alanı mevcut olacak.

Firma Bilgisi: Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Grup
Proje Bilgisi: Büyükyalı İstanbul