Zigana Tria Beylikdüzü!

Zigana Tria Beylikdüzü projesi, İmamoğlu İnşaat tarafından Beylikdüzü Gürpınar bölgesinde hayata geçiriliyor

Zigana Tria Beylikdüzü!

Zigana Tria Beylikdüzü projesi, İmamoğlu İnşaat tarafından Beylikdüzü Gürpınar bölgesinde hayata geçiriliyor. Konut ve ofislerden meydana gelen proje bir plazada olması gereken bütün imkanlara sahip. Etrafı güvenlik duvarı ile çevrili olan Zigana Tria projesi, 24 saat güvenlik merkezi tarafından izleniyor. 

Projenin ev sahiplerine sunduğu sosyal donatıları içerisinde; basketbol sahası, çocuk oyun alanları, voleybol sahası, tenis kortu, güvenlik, kamelya, kameralı güvenlik ve kapalı yüzme havuzu bulunuyor. Dairelerde ise ebeveyn banyosuna yer veriliyor. 

Zigana Tria Beylikdüzü!

Projeden ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 40 peşinat ile 24 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor. Zigana Tria Beylikdüzü fiyatları ise 510 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiklik gösteriyor. Projede 2+1 konutların kiralık fiyatlarının 1.600 TL'den başlaması bekleniyor. 

Eylül 2017'de teslim edilecek olan Beylikdüzü Zigana Tria, 5 bin 370 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Projede, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde büyüklükleri 125 metrekare ile 183 metrekare arasında değişe 112 adet konut ve ofise yer veriliyor. 8 katlı 3 bloktan meydana gelen proje, 56 adet ofis ve 56 adet daireden oluşuyor. 

Zigana Tria Beylikdüzü!

Zigana Tria Beylikdüzü projesinde, 2 oda 1 salon daire alanları 125 metrekare, 3 oda 1 salon daire alanları 168 metrekare, 4 oda 1 salon daire alanları ise 183 metrekare olarak tasarlanıyor. İmamoğlu İnşaat imzası taşıyan Zigana Tria teslimlerinin 2017 yılı Eylül ayında yapılması planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Imamoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Zigana Tria