Zikzak Modası'nda Tureks Stone yorumu

Tureks Stone, moda dünyasına tekrardan giriş yapan zikzak desenleri mekanlara taşıyor

Zikzak Modası'nda Tureks Stone yorumu

Tureks Stone, moda dünyasına tekrardan giriş yapan zikzak desenleri mekanlara taşıyor. Düşünüldüğü gibi sert bir etki yaratmayan zikzaklar, kullanıldığı alana hareketlilik katıyor. Gri, kahverengi, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile her zevke hitap eden koleksiyon, Tureks Stone’nun Levent ve Tuzla’daki showroomlarında sergileniyor.

Tureks Zikzak ürünleri

Tureks'ten Kış Bahçesi koleksiyonları
Havaların soğuması ve kış bahçelerine geçişin başlamasıyla birlikte Tureks Stone, geliştirdiği kış bahçesi koleksiyonlarıyla da dikkat çekiyor. Dünyaca ünlü taşlarla modern ve şık mekanlar yaratan Tureks Stone, kış bahçelerine özgün ve geleneksel tasarımlara olanak veren koleksiyonlarını showroomlarında sergiliyor. Parlaklıklarını uzun süre korumakla birlikte, kolay temizlenme özellikleriyle de güvenli, uzun ömürlü ve kalıcı çözümler sunuyor. Her zevke hitap eden karolar, istenen tüm özel boyutlarda yer ve duvara rahatlıkla uygulanabiliyor.

Tureks Stone Hakkında
Tureks Stone, 25 yılı aşkın süredir Türkiye mermer sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak faaliyette bulunuyor. Amerika ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine günün modasına uygun ve kaliteli mermer karo, plaka, mozaik gibi ürünleri üstün hizmet kalitesi ile sunan firma, 400 kişiden fazla çalışanı, iki büyük fabrikası, 80’in üzerinde lisanslı ocağı ile artırmayı planlıyor.