Zin D Natura nasıl gidilir?

Zin D Natura Sabiha Gökçen Havalimanı'na ve Pendik Marina yakın bir konumda bulunuyor

Zin D Natura nasıl gidilir?

Zin D Natura nasıl gidilir? sorusuna cevap vermeden önce proje özelliklerine bakalım. Zin D Natura Kurtköy'de Zin D Yatırım tarafından inşa ediliyor. Hemen teslim edilen Zin D Natura'da 91 adet daire bulunuyor. Zin D Natura daire büyüklükleri 60 metrekare ile 217 metrekare arasında değişiyor. 

11 bin 144 metrekare arsa alanı üzerindeki Zin D Natura projesinde 5 blok bulunuyor. Zin D Natura kiralık daire fiyatları 1.200 TL'den başlıyor. Zin D Natura iki, üç, dört  katlı, teraslı ve özel bahçeli konaklar şeklinde tasarlanıyor. 

1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer aldığı Zin D Natura ödeme planı kapsamında banka kredisi imkanı bulunuyor. Zin D Natura satılık daire sahiplerine açık ve kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, sosyal tesis, masa tenisi, fitness merkezi, bilardo salonu gibi imkanlar sunuyor. Zin D Natura daireleri ankastre beyaz eşyalı bir şekilde teslim edilmekt olup, her dairede intercom sistemi bulunuyor.

Zin D Natura nasıl gidilir?

Zin D Natura nasıl gidilir?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Zin D Natura Kurtköy'de yükseliyor. Zin D Natura Sabiha Gökçen Havalimanı'na ve Pendik Marina yakın bir konumda bulunuyor. Zin D Natura Kurtkköy'ün en hızlı gelişen ve merkezi noktası olan Yenişehir Mahallesinde yer alıyor.

Zin D Natura adres bilgileri: Yenişehir Mahallesi, Bahar Sokak No:18 Kurtköy Pendik - İSTANBUL

Zin D Natura telefon numarası
0 216 482 95 34

Firma Bilgisi: Zin D Yatırım
Proje Bilgisi: Zin D Natura