Zincirlikuyu’da A sınıfı ofis arayanlara

Propa Ofis Optima, Zincirlikuyu - Büyükdere Caddesi’nde küçük metrekareli A sınıfı ofis arayanlara önemli fırsatlar sunuyor

Zincirlikuyu’da A sınıfı ofis arayanlara

27 Kasım 2012 / emlakwebtv
Propa İnşaat, yeni ofis projesi Propa Ofis Optima’yı tüm bu talep ve ihtiyaçlara cevap verecek şekilde Zincirlikuyu’da hayata geçiriyor. Propa Ofis Optima, merkezi iş alanında A sınıfı kriterlere sahip küçük metrekareli ofis arayanlardan komple bina arayışında olan kurumsal firmalara kadar her ihtiyaca optimum kullanım alanlarıyla çözüm üretiyor.
Propa Ofis Optima; A sınıfı ofis kriterlerini hem küçük metrekarelere ihtiyacı olan kullanıcılar, hem de büyük kurumsal firmalar için ulaşılabilir hale getiriyor. Projede 4 bin 150 metrekare kullanım alanına sahip müstakil binadan, 465 metrekarelik komple bir kata ve 192, 110, 87 ve 78 metrekarelik ofislere kadar geniş yelpazede seçenekler sunuluyor. Ayrıca Propa Ofis Optima, 2. fazı ile birlikte toplam 8 bin 650 metrekare A sınıfı ofis alanı sunuyor. Kullanıcıları için her türlü konforun düşünüldüğü Propa Ofis Optima, lokasyonuyla da fark yaratıyor; gerek özel araç gerekse toplu taşıma araçları için kolay ulaşılabilir bir konumda bulunuyor. Geniş otopark imkânı ve toplantı odalarının yanı sıra sosyal alanları, kafe, restoran ve fitness salonuyla da kullanıcılar için ofis ortamını keyifli bir hale getiriyor.

Propa İnşaat İcra Kurulu Başkanı Can Reşit Özçiçek, “Şu anda A sınıfı ofis pazarında ve merkezi iş alanında, yeni projelere baktığımızda küçük metrekareli ofis satın alabilme imkânı sunan projelerin yok denecek kadar az olduğunu görüyoruz. Bu anlamda, Propa Ofis Optima önemli bir boşluğu dolduruyor. Optima ile 78 metrekare küçük bir ofisten 4 bin 150 metrekare komple bir binaya kadar ihtiyacınıza en uygun ofisi Zincirlikuyu gibi neredeyse yüzde 100 doluluk oranına sahip bir bölgede A sınıfı ofis standartlarıyla sunuyoruz. Tek kullanıcı olmak isteyen kurumsal şirketler içinse Propa Ofis Optima’nın 2. fazı ile birlikte toplam 8 bin 650 metrekare A sınıfı ofis alanı sunabiliyoruz. Zincirlikuyu gibi değerli ve merkezi bir konumda bulunan Propa Ofis Optima, esnek ve verimli kullanım alanları ile fark yaratıyor. A sınıfı ofis pazarında butik konsepti yanında verimlilik, konfor ve teknoloji açısından standartların ötesinde imkanlar sunarak öne çıkıyor” diye konuştu.
Ofis projelerine yatırım yapanların sayısının arttığını belirten Can Reşit Özçiçek şunları söyledi: “Ofis pazarı için 2012 hareketli bir yıl oldu. Kiralama işlemlerinin yanısıra satın alma talebi de arttı. Yatırım açısından ticari gayrimenkullerin avantajlarını fark eden bireysel yatırımcılardan, yüksek standartlara sahip ofis binasına sahip olmak isteyen şirketlere kadar birçok hedef kitle grubunun ofis projelerine yöneldiğini görmekteyiz. Özellikle merkezi iş alanında yer alan A sınıfı, verimli, akıllı bina teknolojisiyle tasarlanan ve bütünsel bir anlayışla yönetilen ofis projeleri prim yapıyor, değerine değer katıyor. Zincirlikuyu gibi iş hayatı ve sosyal yaşamın merkezinde stratejik bir konumda yer bulmak oldukça güç. Bulundukları konum firmalara prestij sağlıyor. Propa olarak bu anlamda önemli bir fırsat sunduğumuza ve bir boşluğu doldurduğumuza inanıyoruz. Henüz lansmanını yapmadığımız Propa Ofis Optima’ya şimdiden 3 yabancı kurumdan ve 30’un üzerinde firmadan talep gelmesi de doğru bir yatırım yaptığımızı gösteriyor.”
Propa Ofis Optima’yı daha yakından tanımak için www.propaoptima.com’u ziyaret edebilirsiniz.