Zincirlikuyu Propa Plus Residence

Zincirlikuyu Propa Plus Residence projesi fiyatları 312 bin dolardan başlangıç gösteriyor

Zincirlikuyu Propa Plus Residence

Zincirlikuyu Propa Plus Residence projesi fiyatları 312 bin dolardan başlangıç gösteriyor. 

1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan Propa Plus Residence projesinde 38 adet daire yer alıyor. Projede daire büyüklükleri 68 metrekare ile 156 metrekare arasında değişiyor. 

1500 metrekare alan üzerinde inşa edilen Propa Plus Residence teslim tarihi olarak Mayıs 2017'yi veriyor. Zemin+6 katlı tek bloktan oluşan projede 1+1 daireler 68 metrekare ile 79 metrekare arasında, 2+1 daireler 127 metrekare ile 142 metrekare arasında, 3+1 daireler ise 156 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Proje Zincirlikuyu Kore Şehitleri Caddesi'nde yükseliyor. Merkezi bir noktada yer alan Propa Plus, home-ofis kullanımına uygun olarak tasarlanıyor. Proje yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. 

Propa Plus Residence fiyatları 312 bin dolar ile 1 milyon dolar arasında değişiyor. Projede yüzde 5 peşinat oranından başlayan 7 farklı ödeme seçeneği sunuluyor. Propa Plus Residence projesinin tamamlandığında yüzde 35 prim yapması bekleniyor. 

Açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, fitness merkez,, sauna, güvenlik ve spa gibi sosyal imkanların yer aldığı Propa Plus Residence dairelerinde rezidans hizmetleri, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma gibi özellikler bulunuyor. Projede aynı zamanda 7 / 24 concierge hizmeti sunuluyor. 

Propa Plus Residence adres bilgisi : Kore Şehitleri Caddesi Zincirlikuyu - Beşiktaş - İstanbul 

Propa Plus Residence iletişim bilgileri
Telefon numarası : 02123473990
Web adresi : www.propaplus.com
E-posta adresi : info@propaplus.com

"Zincirlikuyu Propa Plus Residence" Başlıklı Haberin Galerisi

Zincirlikuyu Propa Plus Residence

Zincirlikuyu Propa Plus Residence

Zincirlikuyu Propa Plus Residence

Zincirlikuyu Propa Plus Residence

Firma Bilgisi: Propa Inşaat
Proje Bilgisi: Propa Plus Residences