Ziya Yılmaz: Home officeler rağbet görüyor

: İ Ofis’le Kağıthane’deki ofis projelerini 3’e çıkaran DAP Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, home officelere olan ilginin her geçen gün arttığını söyledi.

Ziya Yılmaz: Home officeler rağbet görüyor

01.11.2013 / Posta Gazetesi

Ziya Yılmaz, “Home Officeler Seçkin bir projedeki modern bir ofiste, otel konforunun hizmet ayrılacılığıyla verimli ve keyifli bir iş hayatının tam ortasında dinlenirken çalışmayı, çalışırken dinlenmeyi mümkün kılıyor. Son dönemde yapılan akılı binaların büyük bir kısmı home Office konseptinde tasarlanıyor” diye konuştu.

Amerika’da evden çalışanların sayısının 20 milyona ulaşmış durumda olduğunu sözlerine ekleyen Yılmaz, “Eğer mesleğiniz ofise gitmeyi gerektirmeden evden sürdürülebilir nitelikteyse home Office konsepti her tür arayışınıza yanıt verecek nitelikte seçenekler sunuyor” dedi.

Z ve Bumerang Ofis’in satışları tamamlandı

Dap Yapı’nın, iş dünyasına yönelik ofis projeleri giderek artıyor. Anadolu yakasında Vazo Kule home office’lerin satışını sürdüren şirket Avrupa yakasında ise Z Ofis ve Bumerang Ofis’in satışlarını tamamladı.

Yeni ofis: İ Ofis

Z Ofis ve Bumerang’dan sonra da İ Ofis’i devreye sokan Dap Yapı’nın, projeyle alıcı ve yatırımcısına kazanç vaat ettiğini söyleyen Yılmaz, “İ Ofis avantajlı yönetim sistemi ve akıllı yatırım gibi özelliklerin yanında merkezi lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Projede “bedava ofis” konsepti devam ederken, yatırımı 8 ile 10 yıl gibi bir sürede amorti eden ofis yönetim sistemi uygulanıyor” açıklamasını yaptı.  

69 adet bağımsız bölüm

8 katlı ( 1 otopark katı, 2 mağaza - ofis katı + 1 giriş katı ve 4 ofis katı)  İ Ofis’te, büyüklüğü 52-197 metrekarelik 56 adet ofis alanı ile 43-129 metrekare arasında değişen 13 adet dükkan ve mağazadan oluşan toplam 69 adet bağımsız bölüm bulunuyor. Faizsiz 36 ay vade ile satışa sunulan ofis alanlarının metrekare fiyatı ise 5 bin TL olarak belirlendi.