Zonguldak Çaydeğirmeni TOKİ emekli evleri başvuruları

Emekli grubu konut projesi kapsamında üretilecek olan Zonguldak Çaydeğirmeni Devrek TOKİ emekli evleri başvuruları 30 Haziran'da sona erecek

Zonguldak Çaydeğirmeni TOKİ emekli evleri başvuruları

Emekli grubu konut projesi kapsamında üretilecek olan Zonguldak Çaydeğirmeni Devrek TOKİ emekli evleri başvuruları 30 Haziran'da sona erecek. Başvuruları başlayan projede 2+1 tipinde toplam 324 adet konut inşa edilecek. Başvurular, 13 Haziran - 30 Haziran 2016 tarihleri arasında T.C. Ziraat Bankası A.Ş.'nin Zonguldak ilinde bulunan yetkili şubeleri tarafından kabul edilecek. 

Konutların ihalesi yapıldıktan sonra satış fiyatları belirlenecek ve başvuru sahipleri arasında 1 Ağustos 2016 tarihinde Hak Sahibi Belirleme kurası çekilecektir. Zonguldak Çaydeğirmeni TOKİ evlerinde hak sahiplerine konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat bedeli için 240 ay vade ile taksitlendirilecek. 

TOKİ emekli evleri başvuru şartları... Ayrıntılar için tıklayın...

TOKİ Zonguldak Çaydeğirmeni emekli evleri başvuruları nasıl yapılacak? 

Başvuru sahipleri,

* Nüfus cüzdanı ve emekli kimlik kartı ile 13 Haziran - 30 Haziran 2016 tarihleri arasında T.C. Ziraat Bankası A.Ş. yetkili şubelerine başvuru yapacaklar. Taahhütname, banka tarafından numaralandırılarak başvuruda istenen evraklar ile teslim alınacak ve 1 nüshası başvuru sahibine verilecektir. 

* Başvuru işlemleri sırasında 500 TL başvuru bedeli alınacaktır. (Başvuru bedeli daha sonra hak sahibi olanların peşinatlarından düşülecek, hak sahibi olamayanlara ise idarenin belirleyeceği tarihlerde geri ödenecektir.) 

* Kimlik tespiti için Nüfus Cüzdanı ibraz etme şartı aranacak ve başvurular şahsen yapılacaktır. 

* Başvurular T.C. Ziraat Bankası A.Ş.'nin Zonguldak ilinde bulunan yetkili şubeleri tarafından kabul ediecektir. 

Firma Bilgisi: Toki