Zonguldak Devrek Çaydeğirmeni Toki Evleri

Emekli grubu konut projesi kapsamında üretilecek olan 324 konutun bulunduğu Zonguldak Devrek Çaydeğirmeni Toki evleri başvuruları devam ediyor

Zonguldak Devrek Çaydeğirmeni Toki Evleri

Emekli grubu konut projesi kapsamında üretilecek olan 324 konutun bulunduğu Zonguldak Devrek Çaydeğirmeni Toki evleri başvuruları devam ediyor. 30 Haziran 2016 tarihinde sona erecek olan başvurular T.C. Ziraat Bankası'nın Zonguldak ilinde bulunan yetkili şubelerine yapılacak. 

Zonguldak Devrek Toki emekli evleri için hak sahibi belirleme kurası 1 Ağustos 2016 tarihinde çekilecek. Hak sahiplerine konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar %12 peşinat bedeli için 180 ay vade, %20 peşinat bedeli için 240 ay vade ile taksitlendirilecek olup, peşinat sözleşme imzalama aşamasında tahsil edilecektir

Toki Zonguldak Devrek emekli evleri başvuruları 

Başvuru sahipleri;
* Nüfus Cüzdanı ve Emekli Kimlik kartı ile birlikte 13 Haziran – 30 Haziran 2016 tarihleri arasında T.C Ziraat Bankası A.Ş yetkili şubelerine başvuru yapacaklardır.
Taahhütname, Banka tarafından numaralandırılarak başvuruda istenilen evraklarla teslim alınacak ve 1 nüsha da başvuru sahibine geri verilecektir.
* Başvuru işlemleri sırasında 500 TL başvuru bedeli alınacaktır.
* Kimlik tespiti için Nüfus Cüzdanı ibraz etmek şartı aranacaktır. Başvurular şahsen yapılacaktır.

Kurada, asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini, 04 Ağustos 2016 tarihinden itibaren T.C Ziraat Bankası A.Ş yetkili Şube’lerinden geri alabilecektir. 

 

Firma Bilgisi: Toki