Zorlu Center Projesi

Zorlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Zorlu Center projesi 584 adet rezidans ve ofislerden meydana geliyor

Zorlu Center Projesi

Zorlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Zorlu Center projesi 584 adet rezidans ve ofislerden meydana geliyor. 102 bin metrekare alan üzerinde konumlanan Zorlu Center projesi satılık büyüklükleri 117 metrekare ile 735 metrekare arasında değişiyor. 

 

Zorlu Center Projesi

 

Zorlu Center projesi sosyal donatıları içerisinde; avm, güvenlik, çocuk yüzme havuzu, kameralı güvenlik, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, deniz manzarası, İstanbul Boğazı manzarası ve adalar manzarası yer alıyor. Projenin rezidans özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, ebeveyn banyosu ve giyinme odası, merkezi ısıtma, teras ve rezidans hizmetleri. 

 

Zorlu Center Projesi

 

Zorlu Center projesi fiyatları henüz açıklanmadı. Projede en düşük metrekare birim fiyatının 12 bin dolae+kdv olması bekleniyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Proje ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

Zorlu Center Projesi

 

İstanbul Boğazı manzarasına sahip 4 bloktan oluşan Zorlu Center projesi Zincirlikuyu Karayolları arazisi üzerinde kurulu. Rezidans, otel, ofis ve performans sanatları merkezi bulunan Zorlu Center, alışveriş merkezi ile dikkat çekiyor. Boğaziçi köprüsünün yanında yer alan Zorlu Center satış ofisi randevu sistemi ile çalışıyor. 

Zorlu Center projesi adres bilgisi : Levazım Mahallesi Koru Sokak No: 2 34340 Beşiktaş - İstanbul 

Zorlu Center projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 94 96 
Web adresi : www.zorlucenter.com
E-posta adresi : info@zorlugayrimenkul.com

"Zorlu Center Projesi" Başlıklı Haberin Galerisi

Zorlu Center Projesi

Zorlu Center Projesi

Zorlu Center Projesi

Zorlu Center Projesi

Firma Bilgisi: Zorlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Zorlu Center