Zorlu Center PSM nerede?

Zorlu Center PSM nerede? sorusunun cevabına haberimizden ulaşabilirsiniz

Zorlu Center PSM nerede?

Karayolları arazisi; konut, ticari alan ve turizm alanı olarak değerlendirildi. Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB) tarafından satışa sunulan Karayolları’nın Zincirlikuyu’daki 96 bin 505 metrekarelik arsası için yapılan ihalede en yüksek teklifi 800 milyon dolarla Zorlu Gayrimenkul verdi. 

2013 yılında kapılarını açan Zorlu Center 1+1’den 5+1’e kadar tasarlanan dairelerden meydana geliyor. Zorlu Center satılık daire büyüklükleri 117 metrekare ile 733 metrekare arasında değişiyor. 615 bin 885 metrekare inşaat alanına sahip olan Zorlu Center projesinde yeşil alan için de 75 bin metrekare ayrılıyor. 584 adet residence dairenin yer aldığı Zorlu Center’da daireler Kule Rezidans ve Teras Evler olarak 2 farklı tipte inşa ediliyor. 50 farklı türde bitki ve ağaçların yer aldığı Zorlu Center projesi Zorlu Center AVM ile de dikkat çekiyor. 200’e yakın markanın yer aldığı Zorlu Center AVM’de 3 bin 50 kişilik Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde birçok proje geliştiriliyor.

Zorlu Center 18-22 kat arasında değişiyor ve 4 kuleden meydana geliyor. 1. kulede daha önce Türkiye pazarına girmemiş 5 yıldızlı uluslararası bir otel yer alıyor. Diğer 3 kule de ise Kule Rezidans daireler bulunuyor. Tüm projeyi saran kabuk altında ise Teras Evler yer alıyor. Zorlu Center mimari konsepti ise Emre Arolat Mimarlık ile Tabanlıoğlu Mimarlık tasarlıyor.

Zorlu Center özellikleri

Zorlu Center satılık daire sahiplerine  4 açık, 1 kapalı yüzme havuzu ve 1.600 metrekarelik spor merkezi imkanını sunuyor. Özel peyzaj çalışmalarının da yer aldığı Zorlu Center’da sosyal imkanları da Zorlu Center AVM’de karşılayabiliyor. Teras Evler bloğunda özel bahçe alanlarının yer aldığı daireler de mahalle kültürü ön planda tutuluyor. Kule Rezidans bloğunda yer alan daireler ise İstanbul Boğazı ve Adalar manzarasına sahip bir şekilde tasarlanıyor.
Zorlu Center fiyatları ve ödeme planı Zorlu Center satış ofisinden öğrenilmekte olup, dairelerin büyük çoğunluğunun satışları tamamlandı.

Zorlu Center nerede?

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Zorlu Center Şişli’de konumlandırılıyor. Maslak, Taksim, Nişantaşı ve Etiler gibi semtlerin tam ortasında yer alan Zorlu Center, Atatürk Havaalanına 26 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanına 30 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Gayrettepe’ye sadece 450 metre uzaklıkta bulunan Zorlu Center’a özel yapılan yürüyen bantlı sistemlerle ulaşım süresi yaklaşık 7,5 dakika oldu.  Zorlu Center, Zincirlikuyu Metrobüs bağlantısıyla ise yürüyerek sadece 1-2 dakika uzaklıkta bulunuyor. 

Zorlu Center iletişim bilgileri

0 212 924 01 24