ZOW, 17 Ocak’da kapılarını açıyor

Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı ZOW, 17- 20 Ocak 2013’de CNR’da kapılarını açacak

ZOW, 17 Ocak’da kapılarını açıyor

16 Ekim 2012 / emlakwebtv
Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı ZOW, 17- 20 Ocak 2013’de yapılacak. CNR fuar alanında yapılacak olan ZOW, iş odaklı bir ortamda gerçekleşecek. Ayrıca, tanıtım faaliyetlerini ve pazarlama çalışmalarını katılımcıların özel ihtiyaçları ve hedefleri doğrultusunda hazırlayan ZOW, bunu fuar esnasında yapılacak ölçülebilir çalışmalarla birleştirerek, efektif sonuçlar elde etmeyi amaçlıyor. 

ZOW’a Avrupa ve Orta Doğu’dan Heyetler Geliyor
Mevcut ürünler yerine yeni trendlerin bir arada sunulacağı ZOW’da, daha az iş gücü ve zaman gerektiren pratik kurulum-söküm ve iş odaklı üst düzey yöneticilerle görüşme imkanı bulabilmek mümkün olacak. ZOW’a özellikle Avrupa ve Orta Doğu’dan gelecek heyetler, yerel üreticinin ticari ilişkilerini geliştirmesi, yeni iş kontakları kurabilmesi ve bilgi alışverişi açısından fuarı ayrıcalıklı bir iş platformu haline getirecek. Mühendislerin yanında iç mimarların da oldukça ilgisini çeken ZOW, günümüzde modern yapı tasarımları uygulamalarından ayrı düşünülemeyen hareketli mobilyalar konsepti sayesinde ziyaretçi sayısını önemli ölçüde artırmayı planlıyor.

Ziyaretçiler ve Katılımcılar ZOW’da Yeni İş Bağlantıları Kuruyor
ZOW, fuar esnasında ziyaretçilerin ve katılımcıların yeni trendleri öğrenmenin yanında, seminerlerle sektördeki gelişmeler hakkında bilgi edinme ihtiyacına da cevap veriyor. Katılımcılarının açtıkları standlarda başarı kazanmalarını ve fuardan memnun ayrılmalarını öncelikli hedefi olarak belirleyen ZOW, ziyaretçilerinin de yeni iş imkanları elde ederek, yeni iş bağlantıları kurmalarını sağlıyor.