ZOW 2014 Ferrari tasarımcısını ağırlayacak

ZOW 2014'ün tema konuşmacısı, Uluslararası Red Dot Tasarım Ödülü sahibi İtalyan Mimar ve Tasarımcı Massimo Iosa Ghini olacak

ZOW 2014 Ferrari tasarımcısını ağırlayacak

21 Mart 2014 / Emlakwebtv
Mobilya yan sanayi üreticilerinin heyecanla beklediği, 25 ülkeden 250 firma temsilcileri, sektör liderleri ve karar vericilerin buluşacağı ZOW Fuarı, 2014 yılı mobilya trendlerini de belirleyecek.

Fuar 21-22 Mart’ta ZOW Essentials Seminer Programı ile sektör profesyonellerini bir araya getirecek. Programın tema konuşmacısı, Uluslararası Red Dot Tasarım Ödülü sahibi İtalyan Mimar ve Tasarımcı Massimo Iosa Ghini olacak. 30 yıllık profesyonel kariyerinde birçok önemli projeye imza atan, başta İtalya olmak üzere “Ferrari Store” ve “Ferrari Showroom” ları tasarlamış Massimo Iosa Ghini ana konuşmacısı olduğu seminer programında kültürün tasarıma nasıl etki ettiğine değinecek. 21 Mart tarihinde seminer programı öncesi saat 14.30 ile 15.45 arası tasarım ve mimariye dair sorularınızı yanıtlamak üzere Massimo Iosa Ghini ile sizleri bir araya getirmeyi çok isterim.

85 farklı ülkeden yaklaşık 20.000 ziyaretçinin beklendiği; 150 derece ısıya kadar dayanabilen mdf panelleri, doğal ahşap kaplamalı, kanserojen madde içermeyen kapı ve pervazlar, yüzde 75 oranında geri dönüştürülebilir mutfak tezgahları ile osmanlı motifleri ve modern motiflerin yer aldığı özel üretim ahşap işlemeli mobilya ürünlerinin sergileneceği fuarımızda 4 gün boyunca, gerçekleştireceğiniz haber çalışmalarınıza katkıda bulunmayı çok isteriz.