Acar Blu Beykoz satılık

Acar Blu Beykoz satılık daire özelliklerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Acar Blu Beykoz satılık

Acar Blu Beykoz Acarlar Şirketler Grubu tarafından hayata geçiriliyor. Acar Blu Beykoz 20 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Acar Blu Beykoz 30 katlı 2 blok şeklinde tasarlanıyor.

Acar Blu Beykoz 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1 ve 4,5+1 konut tiplerinden oluşuyor. Acar Blu Beykoz satılık daire büyüklükleri 105 metrekare ile 303 metrekare arasında değişiyor. Toplam 240 adet dairenin bulunduğu Acar Blu Beykoz Acarlar Şirketler Topluluğu tarafından inşa ediliyor.

Acar Blu Beykoz teslim tarihi
Acar Blu Beykoz teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.

Acar Blu Beykoz özellikleri
AcarBlu Rezidans ayrıcalıkları ise şöyle; açık yüzme havuzu, AVM, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, deniz manzarası, fitness merkezi, güvenlik, kafe, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, kreş, market, okul, orman manzarası, restoran, sauna, SPA, Türk Hamamı ve yürüyüş parkuru yer alıyor.

Acar Blu Beykoz fiyatları
Acar Blu Residence fiyatları, metrekare birim fiyatı üzerinden hesaplanıyor. Buna göre en düşük metrekare birim fiyatı 4 bin dolar, en yüksek metrekare birim fiyatı ise 7 bin 500 dolar.

Acar Blu Beykoz nerede?
Acar Blu Residence Acarkent Sitesi, Beykoz'da yer alıyor. Acar Blue Residence Fatih Sultan Mehmet ve Yavuz Sultan Selim köprüleri arasında kalıyor.