AcarBlu Rezidans nerede?

AcarBlu Rezidans nerede? sorusunun yanıtı haberimizin detaylarında yer alıyor

AcarBlu Rezidans nerede?

AcarBlu Rezidans nerede? sorusunun yanıtına geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. AcarBlu Rezidans Acarlar Şirketler Topluluğu tarafından inşa ediliyor. Beykoz'da yükselen proje 20 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. 30 katlı iki bloktan meydana gelen projede toplam 240 adet daire yer alıyor. 

Projede 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1 ve 4,5+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. AcarBlu Rezidans satılık daire büyüklükleri ise 105 metrekare ile 303 metrekare arasında değişiyor. AcarBlu Rezidans fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

AcarBlu Rezidans ayrıcalıkları ise şöyle; açık yüzme havuzu, AVM, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, deniz manzarası, fitness merkezi, güvenlik, kafe, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, kreş, market, okul, orman manzarası, restoran, sauna, SPA, Türk Hamamı ve yürüyüş parkuru yer alıyor.

AcarBlu Rezidans fiyatları, metrekare birim fiyatı üzerinden hesaplanıyor. Buna göre en düşük metrekare birim fiyatı 4 bin dolar, en yüksek metrekare birim fiyatı ise 7 bin 500 dolar. Teslim tarihini 2016 yılı olarak veren AcarBlu Rezidans nerede? AcarBlu Rezidans Acarkent Sitesi, Beykoz'da yer alıyor. AcarBlue Rezidans Fatih Sultan Mehmet ve Yavuz Sultan Selim köprüleri arasında kalıyor.

"AcarBlu Rezidans nerede?" Başlıklı Haberin Galerisi

AcarBlu Rezidans nerede?

AcarBlu Rezidans nerede?

AcarBlu Rezidans nerede?

AcarBlu Rezidans nerede?

Proje Bilgisi: Acarblu