ACO, dekoratif ve kullanışlı duşlar için

ACO paslanmaz çelik duş kanalları, farklı tasarımlarıyla duş teknesi kullanmadan dekoratif ve kullanışlı banyolar sağlıyor

ACO, dekoratif ve kullanışlı duşlar için

1 Aralık 2012 / emlakwebtv
ACO Türkiye, projelerinizde saf cam ve doğal fayansların veya serbest alan uygulamalarının bulunduğu, yüksek kaliteli banyolar için gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir ürün sunuyor: Paslanmaz Çelik Duş Kanalları. Paslanmaz çelikten imal edilen sağlam yapılı kanal gövdesi, suyu en hızlı şekilde süzgece iletecek eğimle tasarlanıyor, ürünler ise lazer ile kesiliyor ve kimyasal işlemlerden geçiriliyor. Bu sayede ürünler kullanıcı için yüksek güvenlik ve konforlu olduğunu garanti ediyor. Yine paslanmaz çelikten olan ve kolay çıkartılabilen koku tutucu kilidiyle ise kolay temizlik imkanı sağlanıyor ve olası koku rahatsızlıkları önleniyor.
Estetik görünüm, paslanmama, lazer kesimiyle ince işçilik, kullanım rahatlığı, kolay bakım, koku tutucu kilit ve uygun fiyat gibi avantajları bulunan ürün 6 farklı modelde ve 8 değişik ölçüde imal ediliyor. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için www.acoturkiye.com adresine tıklayabilirsiniz.