Acun Ilıcalı Miami'deki malikaneye servet ödedi

Ünlü tv patronu Acun Ilıcalı'yı Miami'de Kim Kardashian ve Al Capone gibi ünlülerle komşu yapan malikane için 6 milyon dolar ödediği ortaya çıktı

Acun Ilıcalı Miami'deki malikaneye servet ödedi

Ünlü tv patronu Acun Ilıcalı, Miami'de satın aldığı malikane ile geçen hafta yeniden magazin dünyasının gündemine oturdu. Acun Ilıcalı'yı Kim Kardashian, Barbara Walters, Al Capone, Enrique Ilesias, Anna Kournikova gibi ünlülerle komşu yapan malikaneye 6 milyon dolar-18 milyon TL ödediği belirlendi. 

Ilıcalı 10 milyonluk malikaneye 6 milyon ödedi
Ünlü televizyon patronu Acun Ilıcalı Miami'de 6 milyon dolarlık malikane satın aldı. 650 metrekare büyüklüğündeki malikanede, 5 yatak odası ve profesyonel bir mutfak bulunuyor. Özel ev sineması ve şarap mahzeninin de yer aldığı dairenin arka tarafında büyük bir bahçe, bakıcılar için müştemilat ve otopark da bulunuyor. 

 

Acun Ilıcalı Miami'deki malikaneye servet ödedi

 

Kendine ait iskelesi var
Gerçek değeri 10 milyon doları bulan ancak Acun Ilıcalı'nın peşin ödemesi karşılığında 6 milyon dolara satın alabildiği ev, aynı zamanda denize sıfır bir noktada blunuyor. Kendine ait özel bir iskelesi ve tekne park alanı da bulunan malikaneye, tekne ile ulaşım da mümkün. Ünlü emlak şirketi Banu Enes tarafından satılan konut, Palm Island bölgesinin en değerli mülkleri arasında gösteriliyor.